Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyáshoz elegendő napi 1 óra...

Fogyáshoz elegendő napi 1 óra gyaloglás (115-135-ös pulzussal) +3-4 súlyzós edzés+diéta? (155cm/72 kg/lány)

Figyelt kérdés
A diétám: [link]
2010. okt. 14. 15:13
 1/8 Aquir ***** válasza:
Elegendő! Sok sikert! ;)
2010. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szuperül hangzik és néz ki a kaja.Ha csinálod,simán összehozod.
2010. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legszebb kérdés mióta itt válaszolgatok! Ez igazából nem is kérdés, ez a válasz! Mért nem képes mindenki utána nézni így.

Tarts be mindent. Sok sikert!

2010. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A tervezeted jó ítélőképességről és szakértelemről árulkodik, a legkiválóbb, ha fogyni akarsz! Teljesen egyetértek az előző válaszadóval, egy ilyen precíz kérdésre csakis egy szó lehet a legjobb válasz, ami jelen esetben az IGEN!

Hajrá! Sok sikert kívánok! :)

2010. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én pedig azt tudom írni, hogy köszönöm ez az oldal amit linkeltél nagyon jó és betarthatónak tűnik az étkezés nem bonyolult kaják vannak benne. Csatlakozom hozzád!
2010. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a választ! Azóta mióta feltettem a kérdést, már 9 kg-og fogytam (5 kg-ot az utolsó 3 hónapban). Mindenkinek köszi a biztatást! Még 17 kg-ot kell leadnom :) Ja, és azóta úgy megszerettem a konditermet, hogy most vettem egy fél éves kondibérletet! :)

Minden jót,

Melinda

2011. febr. 26. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked! Az eredményed igazolja, hogy ezt így kell csinálni! Csak így tovább!
2011. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Melinda!

Magam is gratulálok a remek eredményedhez! Bár mindenkinek ilyen kitartása és elkötelezettsége lenne a teste formálásához! Csak így tovább!

Ha esetleg bármikor bármilyen kérdésed lenne, fordulj hozzám bizalommal, nagyon szívesen segítek!

Sok sikert kívánok a továbbiakra is! :)

Deni

2011. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!