Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas elérése (TÖBB LENT)...

Kockahas elérése (TÖBB LENT) Diéta? Edzés?

Figyelt kérdés

16/f

178Cm 63Kg Szeretnék kockahasat de szeretnék tanácsot kérni szerintem nincs nagy zsír réteg a hasamon de a kockák mégsem látszanak


Olvasgattam mindenfele h Diétázni kell ...

de mit értetek diéta alatt ?

és milyen otthon végezhető gyakorlatokat ajánlotok ?

és mennyi idő még a változás elkezd látszódni ?


Viszonylag rövid idő alatt szeretnék elérni változás de semmi tömegnővelő se más szert nem akarok használni tudom h igy nem lesz egyhamar kockahasam de igy szeretnék változást elérni de ha hónapokba is telik akkor is neki álok de szeretném h minnél elöbb váltözzon

És milyen diétát ajánlotok?


2011. aug. 2. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
178/63 testfelépítéssel nem kell diétázni. edzeni kell ezerrel. jósok felülés, hasprés, lábemelés.
2011. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valami edzéstervet tudtok ajánlani ?

neten találtam sokat de én mindegyikbe sok más volt én most a kockahasat tűztem ki célnak és másra nem nagyon maximum bicepszre szeretnék edzeni

2011. aug. 2. 01:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Beleestél abba a hibába, hogy amúgy is gidrány vagy és még ráadásul nagy a testzsírszázalékod is... én nem diétáznék rá erre a tömegre, mert még azt a kicsit elveszted ami van.

Ha rám hallgatsz, elmész terembe, tömegnövelő étrenddel felhozod magad olyan minimum 72-73kgra, és leszálkásítod magad ugyan ott ugyan azzal az edzéssel csak más kajával.


Ha nem hallgatsz rám, mert nem akarsz elmenni terembe akkor meg itt a diétád nesze:

[link]

2011. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyd a francba a kockahasat. Inkább pakolj fel magadra úgy 10-20 kilót, sokkal esztétikusabb lesz. Ez csak a napjaink agymenése, hogy mindegy, mennyire vagy vékony/izmos, csak kockahasad legyen. sza.rni bele :)
2011. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

63 kiloval már látszódhatna.. inkább menj fel 70kg-ra és ne csak hasra és bicepszre edz. A nagy kar kis váll nem egy szép látvány.

Eddz mindenre és hízz szeptemberre már látszani fog hogy csináltál valamit:)

2011. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!