Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyenek nagyobb...

Hogyan legyenek nagyobb combjaim és szélesebb csípőm?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magamat vékonynak, de nagyon teltnek sem. 154 centi és 52 kiló vagyok, viszont szeretnék nagyobb combokat és szélesebb csípőt, + nagyobb, kerekebb feneket is. Nem tudom eldönteni ehhez az eredményhez edzenem kéne vagy pedig híznom. Szerintetek híznom vagy edzenem kéne? Hízással más testrészeimre is kerülne bőven plusz kiló, viszont itthon a négy fal között edzéssel nem tudnék olyan látható eredményt elérni mint amire vágyom. Vagy lehet tévedek, fogalmam sincs. Mit kéne tennem?

2023. aug. 3. 20:52
 1/10 anonim válasza:
100%
Menjél edzőtemebe nagy súlyokkal guggolni!
2023. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
*edzőterembe
2023. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetőségem rá
2023. aug. 3. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Tipikus. Legyenek nagy combjaim, legyen széles a csípőm, legyen izmos és kerek fenekem, de konditerembe nem járok. Akkor mi az elképzelés? Szerinted belefektett tényleges edzésmunka nélkül lesz eredmény? Hízni meg amúgy hízhatsz, de annak se esztétikailag, se egészségügyileg nem lesz előnye, úgyhogy inkább a sporton gondolkodnék, mint minden normális ember.
2023. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2023. aug. 3. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Gyorskorcsolyától, kerékpározástól is ki lehet combosodni. Ez utóbbiból napi 50-60 kilométer jól kiválasztott áttétellel, jól kiválasztott terepen biztos segít. A gyorskori jobb lenne. 4-5 év már biztos látványos eredményt hoz.
2023. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hízást semmi esetre sem ajánlanám, hiszen ha elkezded falni az ételeket, egyáltalán nem biztos, hogy combra és fenékre mennek majd a plusz kilók. Lehet, hogy hasra híznál. Meg a hájnak mi értelme? Nem hiszem, hogy hájasan, lógó, rezgő fölösleggel jól éreznéd magad a bőrödben.

Izmosodnod volna célszerű. Mozgás, sport, megfelelő étkezés. Pl ha van kerékpárod, és használod, máris közelebb lennél célodhoz.

2023. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkozom ezen. Köszönöm a segítséget.
2023. aug. 4. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A csípőre noncs ötletem, a kerékpározást azért mertem írni, mert abban már szereztem tapasztalatot. Izmosabb, vastagabb lett tőle combom és fenekem is.
2023. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 elég megnézni pár kerékpár versenyző combját.
2023. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!