Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás, Edzés Bármi Jöhet!...

Fogyás, Edzés Bármi Jöhet! Nagyon Kéne a segítség, ezért kérdezem ezt töletek?

Figyelt kérdés

Olvashattam az elözö kérdéseket és mind azt láttam h tömeg növelés,na én pont az ellenkezökét szeretném elérni!

16éves vagyok 180cm 110kg :S jol sportolok csak a súlyom... Azt szeretném kérdezni hogy mit eddzek akár otthon akár termbern (heti 3x Taekwondo zok). és még valamien étrendet h mit ne egyek...válaszotokat elöre is köszönöm!!


2011. ápr. 3. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha fogyni szeretnél akkor diétáznod kell és aerob edzést csinálni. Egy jó étrendet kéne követned.

Ezt olvasd el, és ez alapján el lehet indulni: [link]

2011. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mondjuk a futás?? mert azt nagyon birom edzésen is 30percet elkocogok ... h azt kéne e rendszeresiteni esténként
2011. ápr. 3. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


A futás megfelelő aerob edzésnek, bár a nagy túlsúly miatt én nem ajánlanám kezdetben. A biciklizés jó helyettesítője a futásnak.

Az aerobot szépen lassan lehet rendszeresíteni, először csak heti 3-4 alkalommal, aztán lehet ezt növelni. Minimum 30 percre lenne szükséged, és ezt is kell növelni a későbbiekben. Arról a mai napig viták folynak, hogy mikor a legjobb végezni ezt az edzést, van akinek reggel jön be, van akinek edzés után, vagy este...

2011. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha értem, és még valami kicsitbevezetnél hogy mi ez az aerob téma?? mert nem teljesen értem hogy ez mit takar
2011. ápr. 3. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azt hiszem itt mindent megtalálsz róla: [link]

2011. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha mindent betartok rendesen diéta meg kemény edzés akk menyi idö alatt dobhatok le 20kg t?
2011. ápr. 3. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ezt nem lehet megmondani sajnos, van aki gyorsan, van aki lassan fogy. Ha azt vesszük, hogy heti 0,5-1 kg lenne az optimális fogyás, akkor ki tudod számolni.

2011. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!