Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen aktivitásmérő / okosórá...

Milyen aktivitásmérő / okosórát használtok futáshoz? Pontosan méri a távot? Samsung Watch 5-öt néztem ki. Valaki használ ilyet?

Figyelt kérdés
Köszönöm tanácsaitokat, válaszaitokat!

2023. aug. 20. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Fitbit charge 5

Én meg vagyok vele elégedve, van beépített gps és ekg képes

2023. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! Utánanézek.

Nekem most Xiaomi van, teljesen alap. A gond, hogy 1,33 km neki a az 1km, így lényegében minden adat farsra fut. Mivel amúgyis órát vennék és Samsung a telóm, gondoltam ránézek erre a Watch dologra:)

Ami nekem nagy előny és kényelem lenne, ha az óra képes lenne teljesen pontosan mérni a távot.


Köszönöm a Fitbit tippet még egyszer :)

2023. aug. 20. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod, azaz pontos adatokat akarsz mind táv, mind track terén, és legalább megközelítőleg pontos pulzusadatokat, valamint a jövőben fejlődni akarsz edzésmódszerek terén is, akkor ne Samsungot vegyél, hanem a Garmin, Polar, Coros vagy Suunto órák közül válogass, mert ezek a gyártók kimondottan kültéri sportokra fejlesztik a óráikat, azon belül kiemelten a futásra. Tehát hogyazon túl, hogy a Xiaomi/Huami hulladékokkal ellentétben viszonylag pontosak, támogatják a pulzuszónában futást, interval edzéseket, a hozzájuk tartozó telefonos és cloud alapú softverek mindenféle becsléseket végeznek a futási adataid alapján, stb., stb., emellett a legtöbb modell sokkal hosszabb aksi időre képes GPS trackelésnél, mint a telefongyártók okosórái. A drágábbaknak pedig navigációjuk is van.


Nem írtál árkategóriát, de szerintem ami már korrekt tudású, és a legtöbb futó igényeit kielégíti, az pl. a Coros Pace 2.

2023. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget:)
2023. aug. 20. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a telefonomat használom, az pontosan mér. Több jó alkalmazás is van, lehet bőven válogatni.
2023. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!