Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Délpest környékén szokott-e...

Délpest környékén szokott-e valaki rendszeresen biciklizni,futni? Szívesen csatlakoznék. 16 éves srác vagyok

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos már nem, amióta vagyok olyan hülye hogy dolgozzak :(


Amikor még jól ment a szekér, rendszeresen bicikliztem a környéken minden felé, és — mivel a futást nem tartom egészséges dolognak mert nem is az — sétálni szoktam, de hosszú távokon. Egy átlag sétám alkalmával 5—6 kerületet / teleülést is érintettem.

2023. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos nem... :(

Hidd el, hogy nekem is lenne kedvem valakivel biciklizni vagy sétálni (futni nem szeretek xD), akár veled is. Csak sajnos a távolság ezt nem engedi meg, hiszen nem vagyok se délpesti se budapesti sőt... Sajnos nekem sincs itt a környéken senki, akivel rendszeresen összejárhatnék mondjuk bicajozni egyet. Nos látom, hogy az egyik kulcsszó a kérdésed alatt a barátkozás...és lehet, hogy ez most teljesen random jön xD, de én szívesen így online is barátkoznék veled; szóval, ha van kedved írogatni, beszélgetni, barátkozni, nyugodtan írj rám, talán majd szimpatikusnak találjuk egymást! :)

Tudom, hogy most ezzel a bejegyzésemmel nem nagyon (sőt egyáltalán nem xD) tudtam neked segíteni... de azt tényleg szívesen fel tudom ajánlani, hogy itt online barátkozunk! :)

Természetesen az egyáltalán nem probléma, ha nincs ehhez kedved, szóval ha netán nem válaszolnál - amit persze meg tudnék érteni -, kívánok neked sok szerencsét abban, hogy találjál valakit délpesten, akivel rendszeresen össze tudsz járni és kívánom, hogy legyen egy boldog, csodálatos életed! :)


18/F

2023. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!