Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz milyen okos/sport...

Futáshoz milyen okos/sport órát használtok?

Figyelt kérdés

Garmin?

Samsung Watch?

Esetleg valami más?

Kinek mi vált be?:)



2023. aug. 28. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Retró Casio.
2023. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

Pont tavaly nyár végén vettem egy amazfit gts 2 mini-t, amit azóta is használok. Sokszor használtam futásnál is és egy év alatt eddig sose volt vele probléma. Akkor tudnám számodra ajánlani, ha nem akarsz sokat kiadni érte (25.000Ft körül van az ára). Valamint nekem azért esett tavaly erre az órára a választás, mert kicsi így vékony csuklón is jól mutat.


Ha netán megtetszik és lenne bármi kérdésed vele kapcsolatban, akkor szívesen segítek.

2023. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Garmin Fenix 6X pro van, nem kifejezetten futáshoz vettem, de ahhoz is ezt használom.
2023. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Garmin Fenix 6. Jó
2023. aug. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Samsungot próbáltam, de gyalogláshoz, futáshoz túl pontatlan a GPS benne. Ugyanez a baj az Apple Watch-csal is. Biciklizéshez már elfogadhatók, a gyorsabb mozgást jobban lekövetik. Úgyhogy Garmin. Abból a legolcsóbb, pl Forerunner 45 is jobb, mint a legdrágább okosóra.
2023. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan Kiprun 500 by Coros-t. Nem rossz óra, de vannak korlátai. Az előző Polar M430 volt, és a következő is valószínűbb hogy Polar lesz, mert kiforrottabb rendszere van mint a Corosnak.
2023. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!