Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így ajánlatos elkezdeni...

Így ajánlatos elkezdeni szkanderezni?

Figyelt kérdés
Van egy kialakulóban lévő "sérvem", az ágyéki résznél, de elszeretnék kezdeni szkanderozni. Tudom ezt az egészet úgy csinálni (Edzés meg minden), hogy kíméljem a hátamat és ne legyen komolyabb probléma?

2023. szept. 1. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nekem idén júli huszonvalahanyadikán vetten észre, augusztus végére megcsináltam, addig nem eddzettem, mert történhet sérvbeakadás is az nem kellemes, ha megvolt a műtét utána egy hónap teljes pihi csak sétálgatás, de nem súlyzózz semmiképp ugyanis akkor még hónapokkal később is érezni lehet a heget.

Szóval nem ajánlom de ezt amúgy orvos tudja megmondani a legjobban, h merre van (sérvkapu közelében vagy sem) stb.

Sok sikert 💪🏻

nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!