Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás miatti lábfájásra mi...

Futás miatti lábfájásra mi ajánlatos?

Figyelt kérdés

Elkezdtem futni, naponta 1-2X és volt, hogy pihenőnapot sem hagytam. Nagyon pici távokat futottam és lassan, így nem vettem komolyan a bemelegítést, illetve a futás előtti-és utáni nyújtást. Megfájdult a bokám, a térdem és a térdem mögötti hajlatban is. Már tudom, hogy máskor nyújtani kell előtte és utána, viszont egy hét múlva mennék több napos túrára, addig hogy tudnám "meggyógyítani"?

Az segítene, hogy ha egy hétig egyszer sem megyek futni és folyamatosan kenegetem krémmel?


Köszi a válaszokat! :)



2020. jún. 24. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Pihentesd, és ne betonon fuss
2020. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pihenés, izom-izületi krémek, masszírozgasd, és szerezz be egy jó minőségű futócipőt, valamint a helyes futótechnikára is figyelj oda :)
2020. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!