Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egerben van olyan tánccsoport...

Egerben van olyan tánccsoport akik ilyen hip hoposok? Ha van akkor kik ők mert szeretnék ilyen csapatokat megismerni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
a star light, meg azt hiszem az Erica C dance-nél is van
2010. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az erica c. ismerem eddig is oda jártam de nekem kicsit több kellene. és nem feltétlenül ilyen konkrét iskolákat keresek, hanem esetleg ilyen csapatokat akik így ilyet táncolnak vagy valami ilyesmit értitek?!
2010. okt. 19. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor star light?
2010. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azzal aza baj hogy nem ismerem, neked van valami infód róla? ha lenne és elmondanád előre is köszi! :D
2010. okt. 23. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
hááááát. nem jártam oda meg semmi, csak minden évben felszoktak lépni diáknapon és emiatt gondoltam rájuk, szerintem egy próbát megér...
2010. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nézek neten dolgokat, de semmit nem találok
2010. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdezősködtem, helyileg a Bumeráng mögött van, 4000/hó és heti 2 edzés (akit én kérdeztem, neki hétfőn és szerdán 4től 5ig)
2010. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi tényleg! :)
2010. okt. 24. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!