Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy érjem el ezt a teljesítmé...

Hogy érjem el ezt a teljesítményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Testnevelés órán naponta (minden nap) heti 5x tesin 2000m-t az az 2 km-t kell lefutnunk.


Aki ezt nem teljesíti kb. 10-12 percen belül az automatikas 1-es minden órán.(8 perc az 5 ös határesete és rohamosan rontódik.

A 12 perc alatt le kell futni vagy megbukunk.


Már kb 1 éve nem futottam és semmit nem mozogtam...


Na de nem is ez a lényeg.


Volt egy betegségem ami miatt 1 teljes évig nem tornázhattam.


Ma fogok elsőnek tornázni 1 év után és nem tudom mi tévő legyek, hogy fog menni.



Már-már 100m után is végem van...


Nagydarab 100+kg vagyok.


Köszi a válaszokat!



2023. szept. 6. 05:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A legjobb 8 perc alatt futja le, a legrosszabb 14 perc alatt és az 2-es.....
2023. szept. 6. 06:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Huh, ez nehéz dió. Kezdj el futni először is. Nem baj, ha még a 2000 méter sem megy. Jelölj ki egy távot, amit végig bírsz futni, mondjuk 500 méter. Azt fusd le heti 2x-3x. Hetente növeld a távot 100-200 méterrel, amíg el nem éred a 2000 métert. Utána ha elérted, akkor próbáld vagy minél gyorsabban lefutni, ez az egyik verzió. A másik, hogy még tovább növeled a távot, ameddig csak tudod. Ha 5000 métert le tudsz futni, akkor nevetve meglesz 10-12 perc alatt a 2000 méter.
2023. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem, így legyen!!!!
2023. szept. 6. 20:09
 4/8 A kérdező kommentje:
600m-t futottam szuszogva, lihegve kis sétával 4 perc 40 mp alatt.
2023. szept. 6. 20:10
 5/8 A kérdező kommentje:
De hetente fogok futni legalább 2x, 3x!!!!!
2023. szept. 6. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól van, csak fokozatosan csináld, előtte próbálj bemelegíteni. Óvatosan kezdd, nem baj, ha belesétálsz, magadhoz képest kell fejlődni. Ne legyen rajtad nyomás a tanár miatt, ha nem bírod írja be az egyest, előbb-utóbb úgyis menni fog, ne törődj vele. Elég nagy seggfej, hogy mindenkitől ugyanazt várja el, tekintet nélkül testalkatra, erőnlétre.
2023. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként 12 percen belül a rendőrségi felvételin kell lefutni, csak azért írom, hogy lásd, hogy egy kicsit furcsa ez az elvárás. 8 percen belül a kifejezetten jó futók tudják csak megcsinálni. Ne vedd a szívedre, ha nem sikerül egyből meg egyeseket osztogat.
2023. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hú, nekem PONT ugyanez volt, én sem birom a futast. A lényeg az, hogy figyelj a légzésre, ne a sebességre, és ha érzed hogy lassulsz, ne állj meg. Ahogy az elso mondta, tűzz ki egy célt. Legyen nálad viz és zene is. Meglesz :)
ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!