Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Borzalmasan érzem magam...

Borzalmasan érzem magam miután szénhidrátot eszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, természetesen nem izmosodni akarok ,viszont szálkásodni(/fogyni) annál inkább. Namostmár, a mozgás megvan, naponta tornászok, a baj csak az, hogy irtó pocsékul érzem magam miután szénhidrátot eszek. Általában délután mozgok,délelőtt suli van, tehát este torna után már nem eszek szénhidrátot, csak fehérjét. Ennek örülök is, mert szénhidrát után úgy érzem, hogy kihánynám az egészet, pedig CSAK zöldségekből és babokból viszem be. A salátával még nincs gondom(ezt délben vagy reggel eszem),de ma is pl.reggelire megettem 1 babkonzervet(a levét jól kiszűrtem) és most nem érzem valami energikusnak magam. Azért ettem babot, mert ennek magas a fehérjetartalma más zöldségekkel ellentétben.


Ti mit mondtok ? Kenyeret, burgonyát nem is akarok hallani. Csak a zöldségekkel szeretném tudni mi a helyzet....reggel vagy délben jobb fogyasztani őket ? És a babnak meg ilyen lencseféléknek van valami értelme vagy hagyjam el őket ? Előre is köszi !


2010. okt. 17. 10:43
 1/4 anonim válasza:
A szénhidrát nem méreg, hanem tápanyag! Szénhidrátokra szükséged van, ami a zöldségben gyümölcsben van, az csak minimális. Teljes őrlésű gabonát kell enni, délelőtt. Ha ki akarod hányni a gyümölcsöt, forulj pszichológushoz. A bab, lencse jó, ha bírod, de ha puffaszt (az egyéb kulturális problémákról nem beszélve ...), akkor csökkenteni kéne a mennyiségét. Talán éppen ezektől vagy rosszul. Olvass utána az egészséges táplálkozásnak, mert ez csak beteggé tesz. Legalább írd ide, hogy hány kiló és centi vagy, de fix, hogy nem vagy elhízott.
2010. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana megnézetned a vércukrodat szénhidrát fogyasztása után. Lehet megemelkedik nagyon a vércukrod, azért érzed magad olyan rosszul. Hidd el jó tanácsként írom!
2010. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet cukorbeteg vagyok ? :-SSSSSSSS
2010. okt. 17. 11:10
 4/4 anonim válasza:
Jaj, ne már! Még hipohonder is vagy! Pszichológus, persze attól még elmehetsz orvoshoz, hogy ellásson étkezési tanácsokkal. Ennyi cukortól nem mehet fel a vércukrod. Inkább azt írtad volna meg, hogy hány kiló és centi vagy!
2010. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!