Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni? Hogyan...

Tudnatok segiteni? Hogyan kene elkezdenem?

Figyelt kérdés
El szeretnek kezdeni edzeni elso sorban itthon aztan majd kesobb (1 honap mulva) edzoteremben. De nem tudom, hogy alljak neki egy edzesterv elkeszitesehez. Mi az amire oda kell figyelnem? Etkezesemen kellene e valtoztatnom? (Mindent megeszek gyorskajat talan ha egy heten 1x de nem mindig) Leginkabb fenekre es labra szeretnek nagyobb hangsulyt hejezni. Ezek utan pedig has es kar. (Gimi elsos vagyok, L ) 162cm 50kg.

2023. szept. 21. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

"Gimi elsos vagyok"

Tehát nem vagy 16 éves. Akkor mielőtt a moderátorok törlik a kérdést: semmi értelme ennek az egy hónap otthon maszatolásnak. Pontosan egy hónappal fogod hátráltatni magadat és az eredményeidet. És hát nyilván mindenre oda kell figyelni, ha szeretnél fejlődni. Edzésre és étrendre is oda kell figyelni, hiszen jó edzés és étrend nélkül nem lesznek jó eredményeid, pláne nem 14-15 évesen. Ezt a fenékre/lábra hangsúlyt fektetős baromságot pedig még most felejtsd el, mert amíg ennyire nem vagy képben, addig nem fogsz soha jól kinézni. Egy komplex, minden testrészre egyforma hangsúlyt fektető, minden izomcsoportra egyformán kiterjedő progresszív súlyzós edzéstervre van szükséged, mellette pedid egy célnak megfelelő étrendi kalóriabevitelre. Mentsd le magadnak ezt a két videót, aztán jó tanulást, jó fejlődést:

https://www.youtube.com/watch?v=OYiwPH6pWHw

https://www.youtube.com/watch?v=mE4MY49nJts

2023. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod es a ket videot
2023. szept. 21. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább kezdj el valamit sportolni a kondizás helyett.

Röplabda, kosárlabda, kézilabda, vagy bármilyen sport ami kardiós, csak a súlyzókat felejtsd el...

2023. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!