Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Drugs Bunny testével mi történt?

Drugs Bunny testével mi történt?

Figyelt kérdés

Észrevettem az elmúlt hosszabb időben, hogy olyan ruhákban mutatkozik a BBTV-ben, ami gondosan takarja a testalkatát. Ennek ellenére úgy látszik, mintha szét lenne folyva. De komolyan, a csecse a hóna alatt, meg ilyenek, izom meg sehol. Mi lett vele? Pedig a tv indulása idején azért irigylésre méltó volt számomra a testalkata.

Mindezekről persze sehol egy szó sem, márpedig ez is hozzá tartozna, ha már tanácsokat osztogat. Akármilyen rossz is az ok, ami miatt így néz ki, le kellene írni, ha nem más elrettentő példának. Én a szteroidok abbahagyására tippelnék, de ez csak amolyan légbőlkapott megérzés, jó lenne tisztába tenni, hogy a magyar testépítős média "atyja", mit szúrt el, amennyiben elszúrt vmit.


2010. okt. 18. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
motorbalesete volt.Szétb*szta a vállát
2010. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

flashben volt róla szó, audioblogban pedig egész "bejegyzést" kapott, motorbalesetet szenvedett.

szerintem az egyik bbtv-ben is beszélt róla röviden, de az nem biztos. ha érdekel akkor audioblog-ot hallgasd meg

2010. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 clint ***** válasza:
ezt nem is tudtam:O
2010. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A balesetet vágom, de ez már jóval előtte feltűnt, úgyhogy nem az lesz a bibi! Kutakodjunk még csak! :]

Az lenne a legjobb, ha Ő maga osztaná meg ezt velünk, bár nem hinném, h a gyik-et olvasná... :))

2010. okt. 27. 13:48
 5/13 Böse ***** válasza:
37%
Neked nincs jobb dolgod mint más férfiak fizikumát méregetni, te ratyimadár? Az meg se fordult a fejedben hogy nem volt ideje rendesen edzeni meg diétázni a sok meló mellett, amivel minket, a fiatal gyúrósokat akar motiválni, szórakoztatni és támogatni? Egyébként pont a balesete előtt kezdett diétázni ha jól tudom.
2010. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves Böse!

Ezt a hangnemet a családtagjaidnak tartogasd. Tudod így arc nélkül nekem is nagyobb a bicepszem... A másik meg ugye, hogy belesoroltad magad a "fiatal gyúrós" kategóriába, ebből engedek következtetni, hogy illene tudnod, hogy ez a sportág pont erről szól, hogy mi ratyimadarak méregetjük egymást, sőt, lehet undinak fog tűnni, de vannak ilyen ratyiversenyek is, ahol ratyiskodunk, meg ilyenek. Svarci, Flex, Jay, meg Victor is ilyen ratyiskodással lett ekkora főratyi és a ratyik példaképe.

Szóval, ha mindez neked ratyiság, hogy az egyik sporttárs figyel a másikra és SZAKMAI SZEMPONTBÓL érdekli, hogy vajon mi hozhatta olyan formába, amilyenben van, akkor fordulj terapeutához a komplexusod miatt, vagy tanulmányozgasd ezt a sportot.

De látom, IQ-ban sovány vagy, mivel egyből rákell bukni a makkosra azzal, hogy biztos oltogatni akarom Bunny-t, elárulom: nem. Nekem is sokat segített anno az elindulásban és a motivációban és ezért érdekel, h mi lett vele.

Üdv, RaTyImAdÁr! ;)

2010. nov. 6. 14:55
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

régebben tényleg elég jó fizikuma volt

sztem kérdezd meg tőle de csak óvatosan sztem teis tudod mien a stílusa

2010. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

2010-12-14 13:01

Én is ehez a videóhoz hasonlítgatom mostanság, de közel sem a régi a forma. Azóta sem találtam választ a kérdésre máshol sem. De lehet csak roid free lett...

2011. jan. 13. 11:00
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Szia !

Bunny nem használ szteroidokat, mivel sem versenyszerü testépitésben nem akart indúlni, sem erősportokban, igy értelmetlen a használata, bár saját bevallása szerint régebben kipróbálta ezeket a szereket, de rövid ideig.

A motorbalesete után valóban sokat romlott az állapota, mert nem tud edzeni, nekem is azt mondta, hogy laza átmozgató edzést csinált, onnantól romlott az állapota, a beleset óta.

Azelőtt elégge be volt hizva, mert a sok meló miatt nem igazán tudott figyelni a dolgokra de izomzatban nem volt rosszabb a helyzet.

2011. febr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Én meg azt nem értem hogy laikusok minek írnak f*szságokat.Versenyezni akart és jó pár évig rendesen tele is volt
2011. febr. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!