Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Drugs Bunny testével mi történt?

Drugs Bunny testével mi történt?

Figyelt kérdés

Észrevettem az elmúlt hosszabb időben, hogy olyan ruhákban mutatkozik a BBTV-ben, ami gondosan takarja a testalkatát. Ennek ellenére úgy látszik, mintha szét lenne folyva. De komolyan, a csecse a hóna alatt, meg ilyenek, izom meg sehol. Mi lett vele? Pedig a tv indulása idején azért irigylésre méltó volt számomra a testalkata.

Mindezekről persze sehol egy szó sem, márpedig ez is hozzá tartozna, ha már tanácsokat osztogat. Akármilyen rossz is az ok, ami miatt így néz ki, le kellene írni, ha nem más elrettentő példának. Én a szteroidok abbahagyására tippelnék, de ez csak amolyan légbőlkapott megérzés, jó lenne tisztába tenni, hogy a magyar testépítős média "atyja", mit szúrt el, amennyiben elszúrt vmit.


2010. okt. 18. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Bocs, ha hülyeséget irtam, úgy olvastam, hogy nem voltak versenyzői vágyai, ennek ellenére tudom, hogy használta a szereket, de nem hosszú ideig szerintem.
2011. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az a pár év tényleg nem sok...
2011. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

[link]

38-40 perc között

2012. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!