Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Próbált valaki steroidot az...

Próbált valaki steroidot az itt levők közül?

Figyelt kérdés
Először is én nem akarom szedni csak kíváncsi vagyok,aszt szeretném kérdezni ,hogy milyen sebességgel fejlöttetek és ,hogy milyen hátránya keletkezett belölle
2010. okt. 18. 11:16
 1/4 anonim válasza:
46%
Én nyomtam vinstrolt . Kitolja a vizet a szervezetből, ad egy kis plusz erőt.Leg kevesebb benne a szteroid
2010. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesanyám tüdőbetegségét a szteroid gyógyította meg. Egy egészséges szervezetre hogyan hat nem tudom. Viszont édesanyám a szteroid hatására cukorbeteg lett. Ennyit a szteroidról, de él és az a lényeg.
2010. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szép dolog csak hogy itt anabolikus szteroidokról van szó.Tüdőbetegségre meg biztosan nem azt írtak fel neki.Inkább kortikoszteroidot.Nem kell összekeverni a dolgokat
2010. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, agyvelőgyulladásra azt kaptam. De tényleg.
2010. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!