Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hülye a kérdés előre szólok;Eg...

Hülye a kérdés előre szólok;Egy átlagos kondis csávonak aki 18 kg-mal tud 4 ismétlést Scott padon, mekkora karátmérő lenne az "érthető"?

Figyelt kérdés

nem arra vagyok kiváncsi ,hogy legyökérezzetek és semmilyen beszólásra sem ,hanem arra hogy ha valaki ennyivel tud bicepszezni akkor mekkora karja lehet


ha te ennyivel tolod mekkora van?


nem csak karra edzek ,csak most ez érdekelne


köszönöm a normális válaszokat17F


2010. okt. 18. 19:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Már eleve ez a karátmérős dolog odabaszott, az még jobban h scott padon nyomsz 18al, aztán mikor megszóltunk, h mivan akkor jöttél h jaj egykezessel tolod.

Van egy olyan érzésem h neked fingod nicns mi az a scott pad meg h mi is van.

Az a kérdés meg megint elég árulkodó, h jaj ha több húst ettem volna akkor...

Látszik h lövésed nincs semmiről!

2010. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21:11

túl sok benned az indulat:)

légy jó már biztos fáradt vagy


tudom mi az a testépítés ,de ha ennyire rosszul kommunikálok akkor elnézést kérek!


nem értem miért kell ennyire arcoskodni?!

2010. okt. 27. 21:17
 23/25 anonim ***** válasza:

Most mit játszod a hülyét?

A kérdésben kijelented h scott padon nyomsz, aztán meg belövöd h jaj nem is tetted hozzá h egykezessel tolod.

Most akkor mi is van?

2010. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

19:35

oks ,figyu ,azt gondoltam hogy ,ezt nem kell részleteznem külön ,mert hogyha ilyet kérdezek akkor valószínűleg rég óta eddzek és azért megy egy kézzel és ez tök egyértelmű


de így leírva lehet bonyolultan hangzik.


nem érdekes..

2010. okt. 30. 17:43
 25/25 anonim ***** válasza:
Jézusom.
2016. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!