Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sérülésmentes lábnap?

Sérülésmentes lábnap?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén áprilisban volt egy kisebb "sérülésem" ahol pár millimétert de megnyílt a heresérvcsatornám. Ott volt egy jó pár hónap sport nélkül, viszont azóta fokozatosan visszaálltam edzeni először kisebb súly, nagy ismétlésszámmal de már egy jó ideje rendes súlyokkal is tudok edzeni. Figyelek hogy földtől ne emeljek, inkább ülve végzem a gyakorlatokat. Pár hónapja visszamentem a dokihoz (gondoltam nézze meg hogy mizu van) és teljesen zárt volt a sérvcsatornám. Azóta minden happy viszont mostmár lábra is normálisan szeretnék edzeni. A kérdésem felétek hogy melyek azok a gyakorlatok amiket nagy ívből elkerüljek és melyek azok amiket nyugodtan csinálhatok? Köszi a válaszokat előre is.

Btw 17 éves srác vagyok.



2023. okt. 29. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"melyek azok a gyakorlatok amiket nagy ívből elkerüljek és melyek azok amiket nyugodtan csinálhatok?"

Erről az orvost/gyógytornászt kell megkérdezni. Mi végzettség nélküli anonim gyúrós kommentelők vagyunk. Azt se tudjuk, mi az a sérvcsatorna, max ha valamelyikünk olvasott már róla a Házi Patikán. Ilyen problémával ne az alapján programozd a gyakorlatszelekciód, hogy mit írnak neked random névtelen laikusok a gyakorikerdesek.hu-n.

2023. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem laikusok alapján akarom eldönteni mit csináljak vagy mit nem. Elsősorban azt reméltem hogy lesz olyan ember aki hasonlóval találkozott már vagy élt át hasonlót és talán tud tapasztalatból segíteni. Köszönöm a válaszod 1.
2023. okt. 29. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen ember, akkor sem hallgatnék rá, mert minden ember más. Az egészséged nem játék, bármikor megtörténhet bármi.


Attól, hogy XY egy anonim oldalon azt írja, hogy "Nekem is volt ilyen, simán tudtam lábra edzeni, nem volt baj.", attól még nálad lehet baj..


Orvos, gyógytornász.

2023. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvost, gyógytornászt kérdezz erről, akik értenek is hozza. *
2023. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!