Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak inkább az izmos...

Férfiak inkább az izmos testépítő nőket kedvelik jobban, vagy az enyhén izmos soványabb ettől függetlenül formás nőket?

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 02:51
A kérdező szavazást indított:
izmos
enyhén izmos
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én a nagyon enyhén sportos, formás nőket. Semmiképp ne legyen testépítő.
2023. nov. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése szerintem. Pl. nekem az enyhén izmos, sportostól egészen a testépítő alkatúig tetszenek nők. Leginkább az arányosság ami fontos.
2023. nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ha egy nő izmos hogy ha mellé nem szálkás. Számomra az nem nőies és a műmellek se tetszenek. Persze nem is kell naturálon attól félni, hogy túl izmos lesz bárki. A 65-80 kiló körüli erőemelő lányok pl. elég jól szoktak kinézni, mert van izomzat is de nem éheztetik magukat.
2023. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Naturál maximum, egy 20%-os testzsír százalékkal már tökéletes.
2023. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 De La Cruse ***** válasza:
49%

MA már futó nőknél is, úszó csajoknál, kajak-kenu sportoló nőknél is olyan test alakul ki edzések során, hogy az izmok szépen látszanak.

A mai sport teljesítmények megkövetelik a teljes odaadást ami reggeltől estig való rákészülést jelent. Nincs helye egy csepp hájnak az izmok szabad mozgásához, akár egy egy mozdulatot is minimum 1500X ismételgetni kell.

Mint a fegyenc edzés a böriben, hogy 900 felülés a napi átlag adag a hasizomhoz. de ugyanannyi fekvőtámasz még nevetve megy.

A badis csajok sokszor vékonyabbak ezeknél az olimpiai bajnok csajoknál csak kerekebbek az izmok.

Nem feltétlenül fogunk hatvanasra gyúrt kart találni egy női súlyemelőnél sem miközben egy futó nő combkerülete vastagabb egy súlyemelő derekánál.

nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt, amelyiknek vonzó a kisugárzása. A végleteket nem szeretem. Ne legyen extra izmos, ne legyen az a mai trend egyszálbél hurkapálcika lábbal, de ne legyen hájpacni sem. Legyen igényes.
nov. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én leginkább az ennyire izmos Nőket kedvelem .

nov. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 egyvalakimás válasza:
Szerintem, a többségnek jut valamilyen és örülnek neki. A kisebbség meg válogathat, és aztán majd lesz belőle valami más. Mert ugye a szépség nem állandó.
ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!