Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy focista edzéséhez viszonyí...

Egy focista edzéséhez viszonyítva körülbelül mennyit fut egy F1-es versenyző az edzéseken?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon sokat... Viszont az elvakult barátaim szerint meg keveset... Bár hozzá kell tennem, hogy nekik csak a foci létezik... Ezzel kapcsolatosan nem találtam adatot, ezért kérdezlek titeket

nov. 16. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak futásból áll az edzésük... sokkal többféle edzésmódjuk van mint egy focistának. Jóval erősebbnek kell lenniük mint egy focistának, hiszen sokkal nagyobb terhelés is éri őket.

Hasonlíts össze egy F1 pilótát meg egy ilyen Kabát Peti féle gitárnyakút. Mondjuk Kimi Räikkönen mennyivel izmosabb már.

És akkor még ott vannak az olyan edzések amin a gyorsaságukat, reflexeiket, stb csilszolgatják. Sokkal komolyabbat az F1 pilóták mint egy átlag magyar focista. Nem is érdemes hasonlítgatni :D

nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy nem csak a futás van... Most arra akartam kilyukadni, hogy volt Alonso-nak egy nyilatkozata pár órája amire az két barátom és sok focista mondta, hogy fusson le 300m-t
nov. 16. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokkal fittebbek az autóversenyzők mint a focisták.

Ők végig nyomják egész versenyen, nem sétálgatnak a pályán az idő nagy részében.

Ja és szoktak focizni:

https://www.youtube.com/watch?v=eiM9kIz4tBk

Focisták mikor vezethetnek F1-es autót?

https://www.youtube.com/watch?v=xNEubAhtO_k

nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki vannak ők tesizve, főleg most, ja és a nyakmunka

[link]

[link]

nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, a nyakmunka...

Ezt nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=YPLOEKzQUIc

Kétüléses autóban a nem kitesizett embert látod. Nem tudja megtartani magát az ülésben, mert olyan erők érik. Úgy lóg az övön mint egy próbababa.

Egy F1 pilótától ilyent nem látsz. Pedig ezek az erők rájuk is hatnak. Csak nekik van elég izomzatuk hozzá, hogy ellentartsanak.

Egész verseny alatt, minden másodpercben dolgoznak az izmaikkal.

A focista meg sétálgat ide-oda amig épp csere van, meg kirúgás, meg sorfal, meg a tök tudja még mi és még szünet is van a két félidő között, kaja-pia, habzsi-dőzsi. Úgy könnyű....

Ha végig kellene futniuk az egész meccset meg is halnának.

És most meg arra büszkék a drukkerek hogy öngóllal "vertük" meg a másikat... csóóóórikám :D

A haverjaid helyében elkussolné de nagyon gyorsan!

nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!