Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi nyújtás egészséges?...

Mennyi nyújtás egészséges? Túlzásba lehet vinni?

Figyelt kérdés

Elképesztően kötött, merev, rugalmatlan a testem, gyenge a mobilitásom amióta az eszemet tudom (pl. nyújtott lábbal kb. a sípcsontom közepéig bírok lehajolni). Januártól el fogok kezdeni thai boxolni, az egyik barátom aki régóta csinálja mondta, hogy már most kezdjek el nyújtani, mobilizálni, hogy mikor oda jutok már valamennyi előnyöm legyen ilyen téren. Kezdésnek reggel-este 15-15 percet mondott, hogy kiindulásnak az elvileg jó.


Megkérdezném azoktól, akik értenek hozzá. Nem sok a napi 30 perc? Lehet minden nap csinálni, vagy hagyjak közte ki napokat? Egész testet érintő nyújtó, mibilizációs youtube videókat érdemes követni vagy máshonnan keressek hozzá anyagot?


Kezdő vagyok nagyon a témában, segítséget kérnék az elindulásban. Köszönöm.



nov. 19. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sok ennyi, egész nyugodtan csináld
nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!