Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csuklóízület fájdalommal...

Csuklóízület fájdalommal kapcsolatos gyógyulásra hatásos módszer, javaslat?

Figyelt kérdés
Sajnos a rendszeres edzések miatt túlerőltettem a csuklómat a csuklóhátnál, a singcsont felőli részen. Már hetek óta pihentetem, de minimális a javulás, a csuklóm ugyanúgy nem bírja a terheléseket és a fájdalom sem csökkent ha terhelem. Nincs bedagadva, begyulladva sem, csak egyszerűen ha terhelem eléggé fájdalmas. A túlterhelés oka valószínűleg az úgynevezett gyémántkéztartásban végzett fekvőtámaszok, amiket napi rendszerességgel végeztem. Van esetleg valakinek tapasztalata ilyen téren hogy mivel érdemes kúrálni a csuklót?

#csuklóízület, kúrálás, gyógyulás
nov. 22. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a segítő, hasznos válaszokat!
nov. 22. 21:48
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld ki a Karpal akut krémet.
nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm a válaszod, kipróbálom.
nov. 22. 22:03
 4/7 anonim válasza:
0%
Csalánnal jól összecsipkedni, aztán azonnal a jeges vízbe.
nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es, inkább maradok a Karpal akut krémnél. :)
nov. 22. 23:00
 6/7 Mate022 válasza:
Nekem is volt ilyen és van is sokszor. Én még régebben vettem rá egy futoro csukló rögzítőt kiválóan segít rajta csak ajánlani tudom.Jobbulást!
nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os a válaszod.
nov. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!