Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2023 december 12-e után is...

2023 december 12-e után is lehet majd jegyet venni a 2024-es foci EB-re?

Figyelt kérdés
Ma jár le a határidő a sorsolásra történő jelentkezésre. (Sőt talán már le is járt, amikor ezt a kérdést írom.). Nálam tervben van, hogy kimegyek a kölni meccsre. De nem pályáztam, mert még nem biztos, hogy ott tudok lenni a helyszínen. A sorsolás után is lehet majd jegyet venni? Ha igen, meddig?

dec. 12. 16:34
 1/4 anonim válasza:
Nem
dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megtiltom
dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha marad jegy, mert például a kisorsolt személy végül nem vette meg, azt nyilván eladják. Hogy hogyan és mikor, meg hogy egyáltalán marad-e azt nem tudni. Személy szerint én ezért nem szeretem, hogy ennyivel előre kell jegyet váltani bármire, mert nem tudhatod mi lesz akkor. Például kitör egy vulkán Izlandon és a repülők nem szállnak fel egész Nyugat-Európában. Aztán cseszheted a jegyet és tovább se tudod adni.
dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az UEFA weboldalának minden pontján mást írnak. Az időpontoknál azt írják, hogy a jegyvásárlás következő szakaszában csak abból a 3 országból lehet jegyet venni, amely országok válogatottjai a pótselejtezőn keresztül jutottak ki, A kérdések menü pontnál meg azt írják, hogy összes jegyértékesítési szakaszon részt vehetek. ("Please note that you can participate in all the different sales phases for the general public."). Most akkor mi van?

Források:

[link] (Itt le kell görgetni a key dates-hez)

[link]

jan. 24. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!