Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok tapasztalatokat írni...

Tudnátok tapasztalatokat írni a "ANAGYTETES" pont hu által nyújtott szolgáltatásról?

Figyelt kérdés
A statisztikák alapján nagyon pozitívnak ígérkezik és hezitálok, hogy hó elejével beszálljak e vagy sem.

dec. 20. 11:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Csak az ő tippjeiket játszva 347ezerel plusszal zártam a januárt, de hozzá kell tenni, hogy egy vesztes tippet nem raktam meg és volt egy kombinált(többi nap külön külön rakva a tippeket), ezeket figyelmen kívül hagyva -tagdíj mellett is 150ezer felett zártam volna a hónapot, ami persze nem sokkal lenne kevesebb, ha 220 jött volna, ahogy nekik.
febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11-es: Te mindig meg tudtad rakni a tippeket kiküldéskor, mi ezzel kapcsolatban a tapasztalatod? Vagy érdemes inkább élőben megrakni a tippeket (cska ugye ekkor számítani kell azzal is, hogy vagy leveszik az ajánlatot és nem lesz már elérhető)?

anagytetes-felhasznalo azt írta, hogy ő meccs előtt szokta megrakosgatni.

febr. 6. 19:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!