Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok tapasztalatokat írni...

Tudnátok tapasztalatokat írni a "ANAGYTETES" pont hu által nyújtott szolgáltatásról?

Figyelt kérdés
A statisztikák alapján nagyon pozitívnak ígérkezik és hezitálok, hogy hó elejével beszálljak e vagy sem.

dec. 20. 11:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Hali!


A statisztikái tényleg valósak, azokat rakja meg, amiket kiküld DE


- a tippek kiküldése délután 3 környékén történik CSAK meg (ők és a vele szorosabb kapcsolatban álló bandája valószínűleg jóval hamarabb rakják meg a tippeket)

- amiatt, hogy később kapja meg az "átalg" felhasználó a tippeket JOBB esetben csak az odds száma lesz alacsonyabb,

- KEVÉSBÉ JOBB esetben csak lottózoban, papíron tudod megrakni a tippeket,

- ROSSZABB esetben CSAK a mérkőzés kezdetekor lehet megjátszani a tippeket,

- LEGROSSZABB esetben pedig sehol nem lehet megrakni a tippeket (se papíron, se tippmixpro-n, se vegas-on, se unibet-en), és a statisztikáiba ezeket is belerakja (az esetek döntő többségében nyertesként)


Jópárszor ütköztem már a "nem tudom sehol megrakni" ÉS "csak a meccs kezdetekor tudom megrakni" esetekbe is.


Összességében elmondható, hogy tényleg profitosak (az átlag felhasználó sose lesz annyi pluszban, mint ők (kb -20...30%)), viszont az átlag felhasználókkal való kommunikáció és hozzáállás eléggé flegma és lekezelő azért a pénzért, amit ezért a szolgáltatásért elkérnek.

dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagyis nem valós a statisztika :D
dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Amiket kiküld tippeket privátban, valóban azok szerepelnek a statisztikaiban, így értettem a valósat. :D

A decemberi eddig jó nagy 0 😅

dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az oldalán plusszosra van kitéve a decemberi statisztika. Akkor elcsalja ezeket?
dec. 26. 08:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha 1,9-en írja ki a tippeket, 60% nyer, de amikor kiírja, már csak 1,7, az teljes elcsalás.
dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Van benne valami, amit az előző is írt.
dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Elkezdtem itt vezetni a saját statomat:

[link]

dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

A linket javítom:

[link]

dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Valós a statisztika, december és január is plusszos meg előtte is az volt, van mikor több van mikor kevesebb. Kicsit lehet tényleg flegma lehet a hozzáállás, de sokan írkálhatnak nekik amikor nem lehet megrakni egy tippet, mert a tippmixcsicskapro korlátozza és számon kérik rajtuk. Kis kozmetika van a statisztikákban néha, ami nekem se szimpatikus, vagy nagyobb oddson rakják meg (amikor kiküldik akkor már csökkent az odds) vagy ha valahol nagyobb az odds mint a pro-n akkor azt rakják ki. Az ár is borsos, én személy szerint nem is tudok más magyar tippadót aki ennyit kérne a tagságért. Van aki sokkal profibb, jobb a roi, de jóval olcsóbban.
febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

anagytetes-felhasznalo.hu azt írja, hogy CSAK az oddszkülönbségekből, ha nagy téttel rakják a tippeket (100.000) havi szinten akár -180.000 veszteség is lehet. Ez azért "kicsit" sok. Azt se nagyon tudom realizálni, hogy miért nem küldi ki a tippjeit akkor, amikor saját maga is megrakja.

Itt van például a januári statisztikája a felhasználónak:

[link]

febr. 1. 12:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!