Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Combból fogyni?

Combból fogyni?

Figyelt kérdés

Eléggé tehetetlen vagyok.


Már a derekam is egy számmal kisebb, a 40-es nadrág nagy rám, a kosztüm nadrág is. Melltartó körméretből is egy számot fogytam, de a combom nem akar lejjebb menni. Miért lehet ez?


Vannak otleteitek? Mindig gyors sétával kezdem az edzést, 15-ös emelkedő, 4,5-5km/órával sétálok 20 percet



dec. 21. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét testrészt célzó fogyás, nincs helyi zsírégetés. Nem így működik a biológia. A fogyás egy komplex folyamat, mely az egyén kalóriabevitelének függvénye. Nézz utána a kalóriadefiict fogalmának, olvasd el ezt a cikket:

[link]

dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1. Én azt pontosan tudom. Csak nem akarok azért mondjuk combbra edzeni hogy még izmosabb legyen. Tökre formás, csak nem vékonyabb.


Mindegy, türelem.

dec. 21. 17:31
 3/16 anonim ***** válasza:

Genetika esetleg?

Mennyi idős vagy? Mióta próbálsz fogyni, milyen magas vagy, hány kg-ról kezdtél el fogyni, most mennyi vagy? és mi a cél?

dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20 perc séta elég kevés. Nekem azóta vékony a lábam, mióta megvan a napi 10-15 km.
dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3. Genetika? Nálunk mindenki a koromban pálcika vékony volt. Nagynéném is e kor körül kezdett el fogyni.


24 vagyok, több mint egy éve edzek és előtte 8 évig lovagoltam, mellette napi 10-12 óra fizikai munkát végeztem. Akkor sem voltam vékony. 88 voltam, de abból sok víz volt, most vagyok 71,5.


162 cm vagyok. Cukor, pajzsmirigy és IR sincs. Nincs semmi problémám. Csak pcos, de abból is kb magam meggyógyítottam, különböző vitaminokkal,azóta kezdtem fogyni.

Cortisol oké, figyelek rá.


4. Alapjáraton másfél óra súlyzós edzést végzek, amiben van teljes testsúlyos és összetett gyakorlat is.


20 perc séta a bemelegítés, utána szoktam hasazni, hátazni és combozni.


Külső és belső combra is edzek, egy szett nekem 12 ismétlés és 4 szettem van. Külső és belső combra is 20-30 kiló között szoktam edzeni.

dec. 21. 17:51
 6/16 A kérdező kommentje:

Egy hónapja edzek ismét. Többet alszom, minden második nap edzek hogy látványosabb és gyorsabb legyen a fejlődés.


A derekamból egy nadrágméretet fogytam, melltartó hát meretnol szintén.

49-es nadrágról 38-ra, C-s kosárr B-re.


De a combból nem indul meg.

dec. 21. 17:56
 7/16 A kérdező kommentje:

40-es ről 38-ra,

Kosárról.*

dec. 21. 18:01
 8/16 anonim ***** válasza:
A combod full izom vagy van felesleg még rajta?
dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8. Van még felesleg.



De szerintem súlyzós edzés után fogok még kardiózni.

dec. 21. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél, akkor ne erősíts combra. Vagy legfeljebb csak keveset. Inkább kardiózz! Hosszú séta nem (csak) emelkedőn, lassú, hosszú távú kocogás stb.
dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!