Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyetem fizikai alkalmassági...

Egyetem fizikai alkalmassági vizsgájára tudok valahol gyakorolni?

Figyelt kérdés
Az NKE-re szeretnék jelentkezni és része a vizsgának zsámojokon (bocs ha helytelen) átugras valamint medicinlabda dobálás falhoz. Viszont fogalmam sincs hol lehetne ilyet gyakorolni (iskolaban nem lehet). Ha valaki jelentkezett mar hasonlora talált erre bármi megoldást

dec. 26. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szaktanárodnak vagy az osztályfőnöködnek jelzed (vagy szüleid jelzik), hogy szükséged lenne célzott gyakorlásra az egyetemi felvételi protokoll miatt, akkor szerintem biztosítanának erre lehetőséget testnevelés órai (vagy azon kívüli) keretek között. Egyébként nagyon sok konditeremben, crossfit teremben, funkcionális edzőteremben adott a medicin labda, a zsámoly, a doboz, de a legtöbb küzdősport egyesület erőnléti edzésein is alapfelszerelések ezek.
dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem járok suliba ezért irtam hogy nem lehet. Kondiba járok viszont ott nem tudok falnak dobálni, meg egyrészt üvegből van
dec. 26. 23:37
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem 2 éve volt ez a felmérésem, és 0 gyakorlással megcsináltam a szintet pedig nem vagyok egy izomember, ajánlom hogy karra erősíts mindenképpen, valamint ha tudsz akkor fuss hogy a tüdőd jobban bírja az ugrálást. Hasprés is segít. Egyébként a medicinlabdás gyakorlat sokkal egyszerűbb volt mint amit vártam
dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 ezt orommel hallom akkor köszi szepen
dec. 28. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!