Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten melyik konditermet...

Budapesten melyik konditermet ajánlanátok kezdőnek, ahol jó a közösség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hamarosan költözök fel Budapestre, és az a terv, hogy el szeretnék kezdeni kondizni, kardiózni kicsit. Akinek van tapasztalata, tudnátok olyan helyet ajánlani nekem, ahol általában el lehet férni, szép higiénikus, és nem rossz arcok járnak oda? Helyileg a városon belül most mindegy, hogy hol, mert még nincs meg, hogy pontosan hol fogok lakni, de előzetesen szeretném felmérni, hogy mik a jobb helyek. A bérlet ára is mindegy. :)

jan. 3. 11:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10: Ajánlom figyelmedbe az utolsó válaszomat, ahol leírtam magyarul, hogy jelentkezem, amint tudom, nagyjából merre lesz a lakhelyem, nem erőltettem tovább. Nem tudom, ezen mit volt olyan borzasztó nehéz értelmezni, ha már annyira papolsz itt így az IQ-ról, meg úgy. :D Egyrészt dugd a seggedbe fel a helyedet, ahová te jársz. Másrészről meg pont az olyan tapló faszparasztokat akarom elkerülni, amilyen te vagy, szóval nincs is rá szükség, hogy tanácsokat adj. :)
jan. 3. 15:59
 12/18 anonim ***** válasza:
A XI., Fehérvári úti Vida Fitnessbe jártam pár évvel ezelőtt, akkor jó volt. Hatalmas terem sok géppel-súlyzóval, nagyon vegyes társaság (iskolás srácok, versenyre készülő profik, doki tanácsára sportoló nyugdíjasok is megfordultak rendszeresen). Nem emlékszem idegesítő arcokra. Viszont ennek megfelelően népszerű is volt, csúcsidőben azért várni kellett mindenre.
jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
4% fitness
jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket megjegyzem :)
jan. 4. 10:10
 15/18 anonim ***** válasza:
Se a Vida Fitnessel, se a 4% Fitnessel nem vagy előrébb, ha mondjuk Lipótmezőre költözöl, úgyhogy egyelőre ne nagyon jegyezz meg semmit.
jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szia!

Ajánlanám figyelmedbe a BME Sporttelepet a budai rakptarton! A társaság nagyrészt egyetemistákból áll, délután 15-ig teljesen üres, mellesleg a mostani vizsgaidőszakban duplán üres még az esti "csúcsidőszakban" is. Ha pedig érdekelne egy kis kezdő lökés az fitnesz utazásodban, várlak a személyi edzéseimre:))

jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
*Sportközpontot
jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a további tippeket! :D
jan. 8. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!