Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovagolni szeretnék, hogy...

Lovagolni szeretnék, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki lovagolt nagyon sokáig, de abbahagyta. És pár faluval lakik arrébb mint én. Az én falumban van egy "farm" és a farm tulajdonosa jóba van a baratnőm apukájával. Azt beszéltük ha én megkerdem a bácsit akkor ő szívesen oktatna (nyáron) és én ma írtam a bácsinak, de a szüleimet félek megkérdezni. Tippek??

jan. 3. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid nélkül semmiképpen ne intézkedj, mert sose jó hazugságban élni. Mitől félsz? Miért nem engednék a szüleid hogy nyáron vegyél pár órát?
jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen attól, vagy hogy mit fognak hozzá szólni:(
jan. 3. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Addig nem tudhatod meg, hogy mit szólnak hozzá ameddig meg sem kérdezed😌
jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Apával már beszéltem, és mondta kérdezzem meg. Csak el vannak válva és én anyunál vagyok szóval nem tudom.. :/
jan. 3. 20:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kérdezd meg anyukádat is, veszíteni nem veszíthetsz vele. Lehet simán belemenne és akkor legalább mehetsz lovagolni.
jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de szerintem ne egy magán emberhez, egy farmra menj el kezdő lovasként. A bácsi nagy valószínűséggel nem tapasztalt lovasoktató tapasztalt oktatólovakkal, ami azt jelenti, hogy nagyobb az esély rá, hogy megsérülsz, vagy rosszul tanulsz meg lovagolni.

Ehelyett keress olyan helyet, ahol normális oktatók és biztonságos körülmények vannak :)

A bácsinak se lenne jó, ha miatta bajod esne.

jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Nem a bácsi oktatna, hanem a barátnőm:)
jan. 3. 22:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ezt mondjuk kihagytad a storyból. Akkor meg méginkább nem jó ötlet. Keress egy rendes lovardát, egy szakképzett edzőt. A lovaglás veszélyes sport, komoly sérülések lehetnek és a “bácsi” lesz érted felelős…
jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat akkor lovardánál próbálkozok
jan. 4. 17:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Először is én azt tanácsolom, hogy beszéld meg a szüleiddel. Egyáltalán megengednék e hogy pár alkalommal eljárj lovagolni. Sajnos manapság már vidéken is sok helyen 5000-6000 forint egy óra lovaglás, így beszéld meg velük bele férne e ez nekik. Ha rábólintanak akkor el kell kezdeni keresni egy normális lovardát. Manapság már minden második faluban/ városban akad minimum egy. Utána kell felvenni a kapcsolatot az edzőkkel és bővebben informálódni. Kicsit mintha te pont fordított sorrendben tennéd.
jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!