Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lesz formás a fenék és...

Mitől lesz formás a fenék és mitől lesz lapos? Hogyan feszesítsem!? Ahhoz képest hogy 19 éves vagyok nem dudorodik sajnos nagyon a fenekem.

Figyelt kérdés
Azt hallottam a kàvézàstól a segg és a mell is össze mehet de sztem ez hülyeség. Én kavezok nagyon régóta.

jan. 11. 07:18
 1/9 anonim válasza:
24%

az marhaság az ovis szint...a télapó sem létezik.


Ha nem elég feszes szerinted, akkor sportolj valamit, vagy biciklizz, fuss.

jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
40%
Nyilván a sportolástól. Biciklizzél naponta, fuss, korcsolyázz!
jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
A biacjozás nem fejlszetni a fenék izmait. A guggolás és a csípő feltolás a legjobb gyakorlat fenékre.
jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

#3

De igen fejleszti a biciklizés is.

Persze leginkább a szobai.


Egyenesen amikor 10 méterenként csak 1x tekered az persze nem kimondottan

jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

"a kàvézàstól a segg és a mell is össze mehet de sztem ez hülyeség"

Nyilván hülyeség. Hol hallasz ilyen ökörségeket? Egyébként ha formás feneket szeretnél, akkor nyilván progresszív súlyzósra edzés és megfelelő táplálkozásra van szükséged.

jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
napi segg
jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na Súlyzó Sanyi is megjött. "Súlyzósra edézés". 😂😂😂
jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az erosito edzes kerekiti a feneket. A testzsir meg nagyobbitja. De akkor lottyedt lesz nem kerek es feszes
jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ismétlem, a guggolás csípőfeltolás az, ami kerekíti a feneket. A bicikli semmit nem csinál a fenékkel. A futás sem kerekíti...

A segg a legnagyobb izmunk (nem nem a comb) a farizom a legnagyobb izom, annak méretének növelése miatt lesz nagyobb a segg nyilván. A háj rajta is tudja növelni a méretét, de így van, a segg löttyedt szar marad, ha nem edzel csak zabálsz. :D

jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!