Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eltudok kezdeni egy új sportot?

Eltudok kezdeni egy új sportot?

Figyelt kérdés
16 éves(nemsokára 17)fiú vagyok.Lassan 2 éve járok gymbe, de előtte semmilyen más sportot nem csináltam. És már nagyon szívesen elkezdenék valamilyen egyesületi sportot. Meglátásaitok és tapasztalataitok alapján ti hogy gondoljátok van esélyem egy közel profi szintet elérni?(nem versenyszintű csak hogy tényleg jól tudjam csinálni) És hogy milyen sportot ajánlanátok, aikidot nem régiben kipróbáltam és nem nagyon fogott meg. Köszi minden választ!

jan. 14. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fogalmi zavarok. A profi szint azt jelenti, hogy te amatőr bajnokságokon olyan eredményeket értél el, hogy profi versenyzővé válsz. Ha a versenyzés nem érdekel, akkor hogy akarsz profi lenni? Ha viszont csak simán "jó" akarsz lenni egy sportágban, ahhoz sose vagy túl idős, pláne nem 16 évesen. Egy gyerek vagy, rengeteg évtized áll előtted. És hogy mit sportolj, azt mi nem fogjuk tudni megmondani, pláne úgy nem, hogy te magad sem tudod, mi érdekelne. Mi nem ismerünk téged, nem ismerjük az adottságaidat, a preferenciádat, az anyagi/lokációs lehetőségeidet. Nem tudjuk, hol laksz, milyen sportegyesület van a közeledben, mire van pénzed (vagy szüleidnek pénze), és még sorolhatnám. Ajánlhatjuk neked a downhill kerékpárt, de ha nincs hétszámjegyű forintod biciklire, felszerelésre, szállításra, pályabérlésre, akkor mindegy. Ajánlhatjuk neked az ashihara karatét, de ha tőled rohadt messze van a legelső ilyen klub, akkor mindegy.
jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először a tanulmányaidra koncentrálj, mert ha azt se tudod, hogy az el tudok kezdeni, az három külön szó, akkor ott komoly bajok vannak. Általános iskolás tananyag.
jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!