Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzés és étrendet...

Milyen edzés és étrendet kellene alkalmaznom ilyen test elérésére?

Figyelt kérdés

a nyáron esküvőre vagyok meghívva és szeretnék egy olyan ruhát ami mutatja az alakomat (nagyon jó genetikám van nagy segg és viszonylag nagy mell széles csipővel de keskeny derékkal) de egy kicsit megvagyok hízva és ilyesmi testet szeretnék elérni de lehetőleg hogy a melleim csak minimálisan veszítsenek a nagyságukból és hogy a hátam ne legyen széles (oda ne nagyon kerüljön izom)



a test amit szeretnék elérni: [link]


[link]


[link]


[link]



jan. 21. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyetlen link működik a négy közül, és azon is egy szétretusált, szétfilterezett, photoshopolt anorexiás kislányt láthatunk. Egyébknt nyárig 4 hónapod van, ha mosr el vagy hízva, akkor sehogy nem lesz belőled jó testű nő júniusra.
jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
az az egy is gusztustalan...
jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
augusztusra kell de egyébként fpgytam már nagyon sokat kevés idő allatt szóval igen is lehetséges
jan. 21. 18:40
 4/11 A kérdező kommentje:
és a 4 kép közül hármon izmosabb nő van szóval nem tudom hogy miről beszéltek..
jan. 21. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is csak 1 nyílik meg
jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam is csak egy link működik.

Azt a testet fotosoppal tudod elérni, főleg deréktájon.

jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ez estben próbálok másik lonkeket rakni ide hátha ezek:


[link]


[link]


[link]


[link]

jan. 21. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezekre azt tudjuk mondani, ami az 1. kommentben le lett írva.
jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nagymellű de elég vékony lány

Nem sportos, alapban lehetne jó testű de szerintem nem sportol semmit túl vékony és nulla izom sincs rajta

Diéta, https://www.youtube.com/watch?v=MPwUoApsdEI&t=610s, haskerék

jan. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor voltam ilyen,amikor fél évig szétsportoltam magam és alig ettem. Egyetlen egy fotózás erejéig néztem ki igy. De akkor sem volt ennyire vékony a derekam. Ne akarj így kinézni,semmi öröm nincs benne. Azóta már +15kgt felszedtem és végre van energiám is,nem csak a túlélesért küzdök.
jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!