Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza az...

Hogyan szerezzem vissza az egészséges testúlyomat úgy hogy ne csak zsír jöjjön fel?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok súlyt vesztettem ami látszik is rajtam. 16 éves lány vagyok 163 cm és 44 kg. 53 kg voltam mielőtt megbetegedtem volna. 6 éve focizok és szeretném hogy minél több energiám legyen hozzá meghogy könnyebben feltudjam venni a versenyt az ellenféllel. Most megakarok próbálni visszalépni az egészséges testsúlyhoz viszont azt sem akarom hogy csak zsír jöjjön fel. Segítsetek légyszíves!

jan. 21. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kalóriatöbbleten alapuló étrend (maximum 200 kalóriás szufficit) és progresszív súlyzós edzés.
jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk súlyzós edzésre nincs lehetőségem? Nem lehet valahogy máshogyan megoldani?
jan. 21. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos edzés (calisthenics, street workout).
jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először egyél és legyél egeszséges,aztán majd leszálkásítod.
jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!