Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlsúlyos nőként milyen...

Túlsúlyos nőként milyen itthon végezhető gyakorlatokat/edzést/mozgást végezhetek biztonságosan?

Figyelt kérdés

163 cm és 87 kg vagyok.

Elhagytam az édességet, nasit. Kevés tésztát fogyasztok. Napi 2-3 l vizet iszok és a napi 400-500 gramm zöldségre, gyümölcsre is figyelek, hogy meglegyen.


Így sikerült fogyni 5 kg-t az elmúlt 1-1,5 hónapban. Szeretnék elkezdeni mozogni, de nem tudom mit szabad ezzel a súllyal.


Az önbizalmam nagyon alacsony a súlyom miatt ezért nem szeretnék még edzőteremben vagy a szabadban edzeni...


Köszönöm, ha segítesz.



jan. 27. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem számolom őket pontosan. 1800-2000 körül lehet.


Tudom, hogy kellenek de most sehogy nem fér bele az időmbe. 2-3 hét múlva tudom elkezdeni leghamarabb.

jan. 27. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Csak így tovább.

Keress bármit ami jólesik. Ha rég sportoltál utoljára akkor előbb vsak 20-30 percet es fokozstosan bovitsd 60 perces edzésekre.

Amit kerülj el az a futás meg az ugrálás.

Találsz interneten pl táncoa videókat, amikor megy a zene és aerobik jellegu mozdulatok vannak. Azokbol az ugrásokat hagyd ki, amúgy jó.

És kereshetsz no equipment full body workout (felszerekes nelkuli teljes testes edzés) videókat. Azokat csináld meg. Amiből csak kevesebbet tudsz abból kevesebbet. Ezek teljesen megfelelnek a célnak.

Pilates videókat is kereshetsz. Az elején nehéz lesz de belejössz.

És bármit elkezdesz, az elso par alkalom utan brutal izomlazad lesz de ez normalis. Ha mar rendszeresen csinalod akkor nem lesz

jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!