Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fegyencedzés nőknek is való?

A fegyencedzés nőknek is való?

Figyelt kérdés

Elolvastam a fegyencedzés című könyvet. Nagyon megtetszett a metódus. Viszont én nem szeretnék nagyon erős lenni, de szeretnék foglalkozni az erőmmel.

Szerintetek lehet úgy csinálni ezeket a saját testsúlyos gyakorlatokat, úgy hogy azért nőies maradjon az ember?

L19



jan. 31. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fegyencedzés se nőknek, se férfiaknak nem való. 2024 van. Nagyjából 10 éve köztudott, hogy az a könyv egy rengeteg sebből vérző marketing bullshit. A saját testsúlyos edzés viszont önmagában egy jó mozgásforma, csak nem testépítés kategória.
jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Csináld nyugodtan! Nem kell attól félned, hogy hirtelen izomkolosszus leszel, az még férfiaknak is komoly munka.
jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Milyen problémák vannak a könyvben, miben hazudik?

Kíváncsi vagyok, hogy hogyan álljak a javasolt technikákhoz.

jan. 31. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a fegyencedzés egyaránt való nőknek és férfiaknak. 6 saját testsúlyos alapgyakorlatot épít fel lépésről lépésre, amik egy alapvető jó erőnlétet biztosítanak.
jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
A könyvet nem olvastam, viszont szerintem egy jó edzésforma, ami nőknek és férfiaknak egyaránt alkalmazható.
jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
inkább fordítva, szinte lehetetlen úgy csinálni, hogy ne maradj nőies. Egyébként pedig sok béna gyakorlat van benne és rengeteg féltudományos hülyeség
jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Strand Unió ***** válasza:
100%
Én nem olvastam a könyvet de az edzés program maga jó. MOndjuk a 10 szintnél eléggé megszaladt a fandáziája az írónak, (lásd egykezes kézenálva kinyomás, amit még a képen látható atléta sem tudott megcsinálni, mint rájöttem) de amúgy én csak ajánlani tudom. 13 éves koromban keztem el edzeni vele, most is ezt használom.
febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Strand Unió ***** válasza:
100%
* Az izomtömeget növeli valamilyen szinten, de egyáltalán nem viszi túlzásba. Szerintem lányoknak ugyan úgy jó, mint fiúknak.
febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lányok altalaban also testre szoktak ramenni. Ha tobbnyire csak also testre edzenel akkor is mar jol neznel ki es sportos lennel. Altalaban a sajatsulyos

Gyakorlatok tobbsege felso testre tesz hangsulyt ez pont az ellenkezoje, ferfiaknak nem rossz. Érdemes kialakitani melle par jó also test gyakorlatot. Akár egykezes sulyzoval kitoresek roman felhuzasok csipoemelesek meg amik vannak ha otthon szeretnel eddzeni

márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!