Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég kövér vagyok, ráadásul...

Elég kövér vagyok, ráadásul ülő munkát végzek. A napi mozgásom kicsit 2 km felett volt, vagyis szinte semmit sem mozogtam. Elkezdtem rendszeresen gyalogolni. Fog ez érni valamit? Esetleg testsúly csökkenést?

Figyelt kérdés
Jelenleg már 8-10 plusz kilométert gyaloglok, vagyis inkább sétálok. Ez kellemes is, de sajnos hiába a több mozgás, nem megy a súlyom semerre. Enni nem eszek többet, rendelem az ételt. Vagy mindenképpen edzőterem?

febr. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az jó, ha hangsúlyt fektetsz a fizikai akivitásra, de ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem fogsz fogyni. Olvasd el ezt a cikket, ismerkedj meg a kalóriaszámolással, különben nem fogod érteni a dolgokat, és kigáncsolod magad:

[link]

febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenképp az ezdőterem. Szuper a mozgás, a gyaloglás is teljesen jó. De sajnos nem biztos hogy fogyni fogsz ha az adagokbol nem veszel vissza.


[link]

febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos 4 éve vagyok ennyire kövér. Azóta 2 kilón belül van a súlyom. Akkor nagyjából annyit ettem mint amit felhasznált a szervezetem. Több mozgással akkor mindenképpen fogynom kell, ha nem eszek többet.
febr. 3. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

5 napot kéne rászánnod. Mindent grammra lemérsz amit megeszel és felírod egy füzetbe. Italokat is. Kávéba a tejet is stb. Csak megkostolsz egy kis csokit is. Mindent.

Aztán 5 nap után kezd el beirni egy kaloriaszanlaloba. Meg fogod latni hogy tul sok amit megeszel. Csak nem tudatosul az emberekbe hogy miben mennyi a kaloria.

Egyebkent ha rendelsz akkor 90 szazalek esellyel rengeteg olajjal keszul az etel. Ezert jobb olyat rendelni amin rajta a kaloriatartalom vsgy magadnak fozni

febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyaloglás a szívednek, testednek szerveidnek, alvásodnak, hormonjaidnak garantáltan jót tesz. Fogyást csak akkor eredményez ha a kaja is rendben van.

Ha pedig pontosan ugyanannyit eszel mint eddig (amivel tartottad a sulyod) es behozod a gyaloglast akkor eleg lassan de lefele fog menni a sulyod

febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!