Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az ideális...

Szerintetek mi az ideális testsúly egy rendszeresen sportoló 168 cm magas lánynak?

Figyelt kérdés

Tudom, ahogy jól érzem magam, ne mások véleménye érdekeljen. Erről nincs is szó, teljesen elégedett vagyok magammal és a testsúlyommal, de egy barátommal napok óta ezen vitázunk. Szóval szerintetek?:)

(Kézilabdázom.)



2016. szept. 17. 09:38
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
60 kg körül, de plusz/mínusz pár kg is belefér. Egyébként meg a forma a lényeg, nem mindegy hogy mennyi a zsír. Lehet zsírosan is valaki 60 kg és izmosan is.
2016. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon szepen koszonom, es termeszetes hogy nekem volt igazam.:D
2016. szept. 17. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 60 kilóra taksálnám az ideális súlyt. Mindazonáltal megjegyezném azt is, hogy ez elég lepkesúly mondjuk egy beállós posztra. Meg nagy bánatomra mostanában már a kézis lányok se a magadfajta aranyos, kis pöttöm csajokból kerülnek ki, hanem a langalétákat preferálják ott is.
2016. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ez igy van, nem is en lennek igy a leghatekonyabb ember a csapatomban sem a magassagom, sem a testsulyombol kiindulva, de draga baratom ezt a sulyt ugy 50 kilora helyezte, amivel ha rendelkeznek valoszinu nem birnam az edzeseket, meccsekrol nem is beszelve..:D
2016. szept. 19. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátodnak agyára ment a divatmajmolás. Éljen együtt egy seprőnyéllel! Egy nőnek szüksége van valamennyi zsírra az egészséges ösztrogénháztartás fenntartásához. A 60 kilód mellett ez épphogy csak teljesül.
2016. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ez igy van, es nem tudom hany napra vegre belatta, hogy tevedett es vegetert ez a "vita", szoval koszonom szepen nektek:))
2016. szept. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!