Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gymben új tag vagyok, ilyenkor...

Gymben új tag vagyok, ilyenkor mi a legjobb féle edzés terv? Tudnátok pár tippet adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Nemrég, kb 1 honapja kezdtem el edzőterembe járni. Eddig elvoltam azzal hogy kb kitalálom mit csinálok egy-egy edzés alkalmával kb tervszerűen.

De mostmár szeretném komolyabban megtervezni az edzéseim, viszont nem nagyon tudom hogy hogyan kéne a célomnak megfelelően.

Alapból most van rajtam jó pár kiló felesleg amit szeretnék leadni, de közben szeretnék izmosodni is.

Ebben az étrendnek is nagy szerepe lenne ugyebár. Szerintetek lehet kalória számolás nélkül ezt, vagy muszáj hozzá?

Illetve kb heti 4 edzés napnál szerintetek mi lenne kb az ideális edzés felosztás?

19/N

Előre is nagyon köszönöm bárkinek aki kicsit is segít!!!



febr. 7. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy edzőt. Az a 3-4 alkalom befektetes ami alatt elmagyarazza szazszor tobbet er mint barmilyen full laikus altal osszeallitott terv. Arrol nem is beszelve hogy kepzetlenul nagyon leserulhetsz es olcsobb az edzo mint a sok orvos, bokarogzito es tarsai.
febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem azzal van a baj, hogy nem tudom hogy mit hogyan kell csinálni, azon már túl vagyok.
febr. 12. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet számolás nélkül de anélkül semmi nem garantálja a sikert.

Sok fehérje és súlytartó kalória

febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!