Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten jó box / thai box...

Budapesten jó box / thai box club?

Figyelt kérdés

Budapestre költöztem fel és szeretnék hobbi szinten box edzésekre járni .

A kritériumok:

- ne legyen tele nővel, azaz lehessen rendesen edzeni és ne zavarjon a sok röhögcsélés, az edzések kemények legyenek

- lehessen kesztyűzni

- tényleg a boxról szóljon , ne a fitnessről

- az edző figyeljen oda és ne csak kiadja a feladatokat és elmegy

- nem muszáj csili -Vili box clubban lennie, lehet régi , ütött -kopott is,de tényleg a boxról szóljon

- reális ár, mert diák vagyok

- aránylag fegyelmezett edzések



febr. 10. 10:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos volt jó pár rossz tapasztalatom, amikor elmentem és a fele edzésen köredzések voltak, vagy a csoport fele 30-40 éves nő volt, akik párt mentek keresni🤣
febr. 10. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kerület, melyik környék? Gondolom nem mindegy, hogy Óbuda vagy Rákoskeresztúr.
febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

1. Na a hozzád hasonló kisfiúkkal se legyen tele..


Nem nem függő a harcművészet..

febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


De ha én csak egy laza kikapcsolódást szeretnék munka és suli után , ami jól átmozgat és netán valami fogalmam lenne az önvédelemről.


Helyette marha jó hogy a fele edzés dumával és vihogással megy el, kesztyűzni nyilván nem lehet velük, helyette lesz valamilyen funkcionális kör edzés.



Jogom van azt kérni , amit szeretnék

febr. 10. 15:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a box nem harcművészet hanem küzdősport …
febr. 10. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy normális box edzésen alap dolog hogy nem csak kesztyűzik az ember, hanem ahogy te mondtad 'fitness' gyakorlatok is vannak(ugrálókötél,fekvőtámasz stb.....). A 3-as által belinkelt helyet amúgy én is ajánlom, amennyiben el tudsz jutni könnyedén a 8.kerületbe, továbbá nagyon kezdőbarát és szerintem árban is okés(van diákjegy, van lehetőséged bérletet is venni ami olcsóbb, továbbá a foglalási módszerük is nagyon korrekt és könnyen kezelhető), az edzések első fele általában egy kardiósabb rész a másik fele meg kesztyűzés. A másik hogy ne várd el, hogy az edző folyamatosan figyeljen rád(erre valók a személyi edzések), mivel ezek csoportos órák ezért több emberre is kell figyelnie.
febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!