Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Higy tunék izomból fogyni?

Higy tunék izomból fogyni?

Figyelt kérdés
zavar, hogy izmos a combom, es a miatt vaskos. pl futas tudom, hogy segit szalkasodni, ilyesmi tanacsok erdekelnenek. mit tehetek?

febr. 10. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet arról a szörnyen izmos combról, amiből célzottan fogyni kéne. A mondataid alapján egyértelműen, hogy nem vagy képben, és egy deka izom nincs rajtad. Nincs ilyen probléma a valóságban, amit te leírsz.
febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján bármiben fogadnák, hogy nincs izmos lábad. :D Sokan akik keményen, célzottan edzenek rá, és úgy kajálnak azok sem tudnak túl izmosak lenni. Sőt, naturálban senkinek nem lesz túl izmos a lába. Főleg ha nem is edz rá.
febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A combizom kemény mozgás nélkül nagyon hamar eltünik, pár hónap alatt pálcika lábad lehet. Neked sonkád van, nem izmod. Szóval hiába fogysz izomból ha a combod aránya 90% zsír 10% izom.
febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig vicces, amikor tudatlan naturál lányok pár hónap alatt akkorára gyúrják a combjukat, vagy már eredendően úgy születnek, hogy hatalmas és ronda izomtömeg pöffeszkedik az alsótestükön. Nyilván...
febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kosaras vagyok, 9 eve. Rengeteget erősítünk labra, es ezert izmos a combom, nem ertem ezt mert kell hzugsagnak velni. Nem azt mondtam, hogy egy izomtomeg, csak annyit, hogy zavar, hogy nagyobb a labam mint az atlag korombelieknek, es erdekelne, az izmont mikent lehet kicsit ledolgozni...
febr. 11. 09:03
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs az a kosaras erősítés, ami undorító mértékben növeli az alsótest izomzatát, úgyhogy van egy kis testképzavar, de ha ezen nem bírsz túllépni, akkor hagyd abba a sportot, és kezdj el sakkozni. Biztosan sokkal jobban fogsz kinézni pár hónap/év múlva.
febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

eloszor is, mi az hogy kosaras erosites? ilyen nem letezik..

masodszor pedig, nem fogm abbahagyni a sportot, nyilvan. Tanacsot kertem, nem biralast, de koszonom az igazan hasznos valaszokat

febr. 11. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az erősítéstől lehet ronda izmos a combod, akkor nyilván az erősítést kell abbahagyni, nem? Vagy szerinted mi lesz a megoldás? Az amputáció?
febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kosárlabdához állóképesség kell főleg. Olyan mozgásból, amiből 20-nál több megy (a legtöbb izomnál), nincs jelentős izomnövelő hatása, sőt, inkább izomégető hatása van. Általában a kosarasok emiatt szálkások, és a legtöbb ilyen sportolók. Ha van felesleg, akkor az nem izom. Lehet a te sportod a vizilabda lenne, ott nem akkora probléma ha vaskos vagy, sőt.
febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutass már légyszíves egy képet arról a nagyon izmos combodról, kíváncsiak vagyunk!
febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!