Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomból le lehet fogyni?

Izomból le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Olyan vékony akarok lenni, mint ez az ember itt: [link] És az odáig oké, hogy a zsír eltűnik fogyókúrától, de van rajtam izom is (nem sok, olyan épp átlagos mennyiség); azt hogy lehet leadni?
2013. márc. 17. 11:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

úgy hogy nem eszel fehérjét vgay csak nagyon keveset.

Amúgy hü.lye vagy!

2013. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
De miiiért?
2013. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
attól hogy csont soványra fogysz, egyáltalán nem biztos, hogy hasonlóan fogsz kinézni, lehet, hogy teljesen más a testalkatod, és csak olyan leszel mint egy telefosott búvárruha.
2013. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
És ez miért jó? Az utcára félnék kimenni ha így néznék ki mint ez a gyökér.
2013. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen lehet, rengeteg mozgással és nem túl sok evéssel. Nekem is sikerült bár nem direkt xD
2013. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mi ebbe a vonzó ?

Más azt szeretné,hogy izmos legyen te meg az ellentétjét ????

Egy-két tetkó rész jól néz ki,de amúgy semmi !

2013. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Látom, érkeznek a kommentek, miszerint ez az ember gyökér, csicska stb. :D Megsúgom nektek, hogy ő Wiz Khalifa (keressetek rá, ha nem ismerős), a vagyona meghaladja a 20 millió dollárt. Ebből az következik, hogy nem lehet gyökér, mert valamit le kellett tennie ehhez az asztalra. Gondolom, ti itt mind izmosak, sármosak és kigyúrtak vagytok, a bökkenő csak annyi, hogy ez a csávó kilóra megvehetne titeket az izmaitokkal együtt, és még úgy is csak apróval fizetne. ;)


No, de a kérdés nem erre irányult. Vékony akarok lenni, kész, fogadjátok el. Van külön olyan gyakorlat vagy módszer, ami leépíti az izmokat? Régen a konditerembe mindenki azt mondta, hogy kis súly+sok ismétlés=szálkásodás, nagy súly+kevés ismétlés=tömegnövelés; viszont itt valamelyik kérdésnél azt olvastam, hogy ez nem igaz. Valóban így van?

2013. márc. 17. 13:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Sok kis súllyal nem szálkásodás érhető el, hanem max izomvesztés.

Ha le akarsz így fogyni akkor sokat kell mozognod, mellé viszont keveset kell enned, ennek következtében az izmaidat fogja a szervezeted felhasználni energiaforrásként.

Viszont ez erősen nem ajánlott, könnyen hazavághatod magad, Wiz Khalifa (aki nekem is kedvencem) nagyrészt azért néz ki így, mert nagyon egészségtelen életmódot él, és sajnos lehet nem éli meg az időskort, Lil Wayne is most kapott agyvérzést, de ha te ezt szeretnéd akkor nem tudunk mit tenni. De egy jó tanács: én a helyedben átgondolnám még alaposan párszor hogy biztos megéri-e:)

2013. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tévedés, nem vagyok izomkolosszus, de én ebben csak egy beteg embert látok, hiába gazdag, a sok anorexiás modellnek is van pénze, aztán mikor felfordul sokra megy majd vele.
2013. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Wiz khalifa-t kb annyira tartom mint justin bieber-t másról nem tud énekelni a betépésen kívül. A kis 14 évesek meg akkor azt gondolják hoyg menők ha hallgatják. Azt viszont hogy te így akarsz kinézni mert ő gazdag azt hogy hoztad össze nem tudom mert a csóró véznákat jobban lenézik mint az izmosakat. Akárki akármit mondd egy izmosabb ember több csajt nagyob tiszteletet kap alapbol mint egy nem izmos
2013. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!