Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősporton belül ezek a...

Küzdősporton belül ezek a dolgok szabályosak lennének?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tudomány mai állása szerint ezek nem lehetségesek. Viszont én, aki huszonéve küzdősportolok, sokat töprengtem azon, hogy mondjuk egy MMA mérkőzésen mi lenne, ha a semmiből valaki ezeket előhúzná:

-Az illető négy, teljesen jól, egészségesen funkcionáló végtaggal rendelkezik, így négy karral tud támadni, védekezni, földharcolni, cselezni, stb.

-Dinoszauruszokhoz hasonló csontkinövésekkel rendelkezne az alkarján, könyökén, sípcsontján, lábfejein, és így állóharcolna.

-Farokkal rendelkezne, aminek a végén csontbuzogány lenne, és azt is használná.

-Valami csoda történik, és az illetőnek olyan izomtapadásai, idegrendszeri beidegzései, izomrost sűrűsége, hormon rendszere van, hogy a relatív ereje megegyezik egy csimpánzéval.

-Pisztolyrákhoz hasonlóan olyan gyorsan, és erősen tudna csettinteni, tapsolni, hogy a lökéshullámtól elkábulna az ellenfele.

-Telekinetikus, telepatikus képességekkel rendelkezne, és ezeket használná.

Tudom, hogy most azt gondoljátok, hogy sok volt az anyag, meg hogy ezek nem lehetségesek, meg értelmetlen a kérdés. De tegyük fel, hogy hirtelen a semmiből felbukkanna valaki, aki ezek valamelyikével rendelkezne, és hirtelen használná egy küzdelem során. A bírók, illetve az illetékes szervezet vajon hogyan reagálna ezekre? Főleg az utolsó három eset lenne érdekes, mert ezeknek nem lenne különösebb ismertető jele, így tényleg a meglepetés erejével érne mindenkit.

Szigorúan elméleti kérdés!



febr. 10. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első három mutáns maximum paralimpián indulhatna, vagy ott se. Normál bajnokságon biztosan nem. Az utolsó három pedig annyire irreális, hogy ha léteznének ilyen emberek, akkor nemhogy küzdősport versenyen nem indulhatnának, hanem elfogná őket a hatóság, és életük végéig kísérleteknek és vizsgálatoknak lennének alávetve.
febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, mit szólnának a bírók. És annyira szerintem nem is izgalmas ezen rugózni.
febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!