Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért gyúr manapság sok...

Miért gyúr manapság sok tizenéves csaj? Mármint, intenzíven?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ez manapság elég divatos lett, hogy valami eszeveszettül durván és intenzíven gyúr sok tizenéves, gyakran 13-15 éves lány. Igazából ez nem is túl egészséges egy ilyen fiatal lány esetében. Miért csinálják? Ráadásul sokan konkrétan lerombolják a nőiességüket, nem találják meg a balanszt. Például egy táncos, kézis, atlétikát, vagy egyéb, akár élsportoló jól néz ki, de egy szanaszét gyúrt tizenéves kiscsaj nem épp egy szép látvány, általában mentális problémáik is vannak ezeknek.
febr. 11. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán épp meg is válaszoltad a kérdésed...
febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nincs előttünk női mintakép, főzni nem tanulnak ezért .
febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"manapság elég divatos"

Tényleg megválaszoltad a saját kérdésed.

"szanaszét gyúrt tizenéves kiscsaj nem épp egy szép látvány"

Hol vannak ezek a 13-15 éves szanaszét gyúrt kislányok? Ha bemész egy konditerembe, akkor látni fogod, hogy 10-ből 8 ember sehogy nem néz ki még akkor se, ha már évek óta jár oda. Én valahogy nem látom az izomkolosszus serdülő kiscsajok tömkelegét, bár veled ellentétben nem is bámulom ennyire megszállottan a gyerekeket, mert nincs ilyen hajlamom. Egyébként a legtöbb teremben 16 év a minimum korhatár, alatta be se engednek, úgyhogy tényleg nem értem, hol látod ezt a rengeteg bodybuilder kamaszt. Gyanús vagy nekem!

febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából tini párkapcsolatok kategóriába írtam, mert én is még (épphogy) tizenéves vagyok, csak áthelyezték.
febr. 11. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19.
febr. 11. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Akkor ne 13 éves kisgyerekekkel foglalkozz, pláne ne képzeletbeli izomkolosszus serdülőkkel!
febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze nálunk az összes 13 éves kiscsaj 180al guggolgat nincs más dolguk
febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 évesen ne 13-15 évesek nőiességével foglalkozz te pedo.
febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Én ilyet nem látok egyet sem. Telt lányból sokkal többet!
febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!