Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajozáshoz melyik a legjobb...

Csajozáshoz melyik a legjobb sport?

Figyelt kérdés

febr. 11. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A BMW, a nettó 600 ezer forint fölötti bevétel, az elegáns megjelenés, a jó frizura, a saját lakás, a határozott személyiség, a megnyerő beszédstílus.
febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát de addigra már nem áll fel nemhogy sportolj. :)
febr. 11. 21:51
 3/8 anonim válasza:
Bicozás
febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én óvodás korom óta sportolok (judo), 16 éves korom óta pedig testépítő vagyok, így mindig sokkal izmosabb voltam, mint a környezetem, de ez a csajozásban minimálisan volt előny. Viszont észrevettem, hogy ahogy egyre több és több pontot kipipálok az 1. kommentben olvasható listáról, úgy közeledik egyre több és több csaj felém. Úgyhogy ha nem tudsz csajozni, akkor valószínűleg nem a sport fog megváltást hozni számodra.
febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biciklivel-rollerrel nem tök ciki megjelenni meg keringeni a városban? A harcművészetes, küzdősportos dolgokra általában ugyanaz a kevés ember jár többnyire, akik többnyire csak négyévente cserélődnek.
febr. 11. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:

"Biciklivel-rollerrel nem tök ciki megjelenni meg keringeni a városban?"

Cikinek nem ciki, de nem is csajozós járművek ezek, az biztos.

febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én személy szerint a kosaras fiúkért élek halok, de a vizilabdások meg a jégkorongosok is a toppon vannak
febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Judoval és birkózással nagyon komoly testalkatot lehet összeszedni pár év alatt, ráadásul értelmes izomzatot, amit tudsz is majd használni. De ahogy az egyes írja, ezek csak segítenek a dologban. Ahogy 5000 éve az dugott aki levadászta a mammutot, úgy most az dug, aki jó tanuló, jó állása és jövőképe van, persze mégiscsak majmok vagyunk, számít az a külső is. De járj el helyekre sulin kívül, szólíts meg lányokat és barátkozz velük, és ne egy elérhetetlen szexjátékként tekints rájuk, hogy aztaaaaaa csöööcs, hanem ugyanúgy kezeld őket, mint férfitársaidat. Aztán ők is jóval nyitottabbak lesznek, amiből meg simán alakulnak majd a barátságok és a kapcsolatok. Ennyi.


Ja, és minél nagyobb és több hülyeséget tudsz mondani, annál sikeresebb leszel. Mindegy mit mondasz, ha nevetnek akkor jól haladsz. Persze nem megijedni kell ha nevet, hanem tovább nyomni a baromságot, és majd összejön. Sose érdekeljen vagy foglalkozz azzal, hogy más mit gondol. Egy sokszázezer kilóméter átmérőjű sziklán laksz, ami egy sokmillió (vagy milliárd) kilométer átmérőjű tűzlabda körül kering, és ez még csak a Naprendszer, nem a Tejút rendszer, vagy maga az univerzum... Ráadásul elég régóta mászkál ezen a sziklán ez a szőrtelen majomféle, tehát nem csak méretben, de időtávlatokban is olyan icipici semmi vagy, mint a tengerparton a lábad alatt egy homokszem.


Tehát sose érdekeljen ha kellemetlen helyzetbe kerülsz. 5 p múlva elfelejti mindenki. Ehy videójátékban élsz, és mindenki más egy NPC. Azt csinálsz amit akarsz kb. Én így fogom fel az életet.

febr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!