Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzós edzés mehet magas...

Súlyzós edzés mehet magas vérnyomásra vagy inkább bringázzak?

Figyelt kérdés
Ma reggel edzettem nagyon élveztem, majd délre 160/100ra ugrott a vérnyomásom. Inkább hagyjam?😅😅
febr. 12. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez független attol hogy reggel edzettél. Folytasd.

Ha viszont rendszeresen ez van hogy a szokásosnál magasabbra ugrik edzésnapokon akkor hanyagold.

febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez most fordult elő először és utoljára, akkor egyetlen esetből messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni. Ha többször előfordul, akkor viszont mindenképp keress fel egy orvost, és tőle kérdezd meg, hogy mehet-e a súlyzózás, vagy mehet-e a biciklizés.
febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oksa megyek mindenképp dokihoz. Most veszek fehérjét, benyomok edzés után egy nagy adagot hátha az leviszi a vérnyomit kipróbálom. Olvastam hogy a protein egészséges.😊😊😊
febr. 12. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Önmagában a proteinpor nem egészséges (jelentsen ez a Nők Lapjás fogalom bármit), illetőlve önmagában nem bír vérnyomáscsökkentő hatással, de tégy úgy, ahogy neked jól esik.
febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges fehérjeport enni. Ehetsz csirkét, rocittát, sajtot, túrót, tofut stb barmit amiben van fehérje. Az számít hkgy a nap folyamán egyél eleget. A por a fehérje legrosszabb formája. Elsősorban próbáld meg a szükségleted ételekből fedezni.

Ha meg nem is tudod kennyi a szükségleted és nem is számolod akkor végképp felesleges porozni. Olvass kicsit utána

febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5ös 61g fehérje ment ma be eddig, 90 kiló vagyok akkor mennyi proti menjen még ma? Meg az jó ha benyomok egy shake-et de reggel edzettem?
febr. 12. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mimdegy hogy a nap folyamán mikor edzel és mikor eszed a fehérjét.

Attól függ mi a cél de napi kb 110 jó lenne

febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Uhh akkor 2 adagot nyomok ma +rántott husi ma
febr. 12. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Hiába nyomod tele magad protein porral. Inkább tolj be két szelet rántott húst meg este egy krémtúrót. Többet használ mint a porozás
febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zseniális, hogy a kommentelők nem veszik észre, hogy a troll kérdező a bolondját járatja velük.
febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!