Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kardiot csináljak...

Milyen kardiot csináljak konditeremben közel 30 kg súlyfelesleggel?

Figyelt kérdés

Sajnos nagy túlsúly van rajtam, most szántam el magam arra, hogy szeretnèk èletmódot váltani és konditerembe járni.



Mivel jelentős rajtam a túlsúly és kondícióm sincs, úgy gondoltam, az első 1-2 hónapban csak kardió edzést kellene végeznek, hogy egyáltalán hozzászokjak a mozgáshoz.


Mit javasolnátok első körben? Csak gyalogoljak emelkedőn, vagy mehet az ellipszis tréner,bicikli is? Van más ötletetek?



febr. 15. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg a kalóriadeficit, hisz fogyni ettől fogsz. Ha ez megvan, akkor bármilyen kardió mozgásforma tökéletes, ami kényelmes számodra, és amit kitartóan csinálnál hosszútávon.
febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a bicikli. A többi bánthatja az ízületeket amíg nagyobb a súlyfelesleg és nem erősödnek meg az izületek körüli izmok.

(Fogyáshoz kelleni fog nagyon figyelni az étkezésre is, nem elég csak mozogno de a mozgás szuper kezdet).

Eleinte elég 20 perc vagy amennyit birsz es fokozatosan emelni. Az a jo tempo ami nem tul konnyu de tudod hosszutavon csinalni

febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!