Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan öltözzek fel az első...

Hogyan öltözzek fel az első airsoft játékomra?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdőként semmilyen airsoftos cuccom nincs még. A játékon lehetőség van fegyver bérlésre ami mellé adnak maszkot is. A kérdésem az lenne milyen öltözetben lenne megfelelő részt venni a játékon? Még nem szeretnék felszerelést venni az első alkalomhoz, az majd ráér később :D

febr. 22. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy jól tudj mozogni a ruhában, és hogy tompítsa valamennyire a lövedéket. Én az első játékomra egy futócipőben, egy munkanadrágban, egy polár pulóverben és egy motoros kesztyűben voltam. Emlékszem, hogy volt egy hülye, aki eljött rövidnadrágban és atléta trikóban, mert hogy ő egy kemény viking. Nap végén úgy nézett, mint egy pöttyös labda a vérző lila foltoktól, úgyhogy az én ruházatomat ajánlom, nem az övét.
febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!