Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kérlek, adjatok tanácsot hogy...

Kérlek, adjatok tanácsot hogy kezdjem el!?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem futottam - a busz után és az iskolai kötelezőt leszámítva persze - de most így 38 évesen, egy több éves kapcsolat után, újra ismerkedni szeretnék.

Rá kellett jöjjek, hogy a 170 centimhez elég soknak tűnik a hölgyek szemében a 78 kg.

Mindig is utáltam futni, de most úgy döntöttam, hogy megpróbálom, hátha nem döglök bele.

Ebben kérném a segítségeteket, hogy hogyan álljak hozzá, hogy kezdjem el.

Tényleg 0 méter van bennem, mindig is inkább itthon ülős típus voltam, van egy kis hasi tasim, amitől megszabadulnék, hogy vonzóbb lehessek a hölgyek számára.

Mit és hogy csináljak, mi az első fokozat, ilyesmik érdekelnének.

Edzőterem nem érdekel, csak amit a Duna parton, vagy itthon tudok csinálni.

Nem célom semmilyen verseny, meg egyéb mű dolgok, csak a felesleg leküzdése, hogy picit egészségesebb és vonzóbb kinézetű lehessek ebből a szempontból.

Köszi előre is minden segítséget!



febr. 24. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Kisebb tával és tempóval kezdj, aztán fokozatosan növeld!
febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, de mégis mi a kisebb táv és tempó?

Meg mennyi idő után és mennyivel növeljem?

febr. 24. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg kerékpár?Soha nem szerettem futni de most már simán letekerek 60-80 kilométert.
febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos el kell hogy keserítselek.

Férfiként a 170 centihez a 78 kg, abszolút nem sok.

A hasi zsír az azért van, mert ilyen tipus vagy.

Így működik a májad. Ha 10 kilót leadnál, a hasad akkor is megmaradna.

Oda tárolódik, és rakodik a zsír, és méreganyag.

Én 25 kilót adtam le, a hasam is jóval kissebb lett, de "uszógumi" azért maradt.

Bármit csinálok, teljesen nem tűnik sajnos el.

Sokszor látni egész vékony embereket, akik pocakosak.

Sajnos, a pocak a férfi átok, a nagy popsi meg a női átok.

Nehéz ellene tenni.

Szerintem óvatosan kezdj el mozogni, jobb lesz a közérzeted, az egészséged, az alvásod, és várd ki azt a hölgyet aki nem teljesen pocak gyűlölő.

Sok ilyen van, csak nagy szerencse kell hozzá.

febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne fuss, inkább gyalogolj, a természetben legfőképp. Nemsokára itt a tavasz, a természet ujraéled. Keress fel hegy tetőn lévő régi várromokat, erdőben levő kolostor romokat, elhagyott barlangokat. A futás a modern, városi ember fétise. Miért kell szaladni, szakadni? Mert nincs idő, mihamarabb kell az eredmény, az edzettségi állapotba kerülés. Szerintem ez egy életidegen szemlélet. Már ha nem hivatásos futó az ember.
febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!