Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lemenjek újra...

Szerintetek lemenjek újra edzeni a terembe?

Figyelt kérdés

Már korábban edzettem egy évet, jól éreztem magam a bőrömben, jól is néztem ki viszonylag, az érkezésre nagyon odafigyeltem, viszont nem jött be az egész teremnek a hangulata.


Mivel ez egy kisvárosi terem (ahova reggel jártam), már mindenki ismert mindenkit amikor elkezdtem edzeni, és az 1 év alatt folyamatosan úgy éreztem magamat, mint egy kívülálló, volt sokszor, hogy nem is köszöntek nekem, a vége fele már csak annak köszöntem aki nekem is, letudtam az edzést, és mentem haza, de folyamatosan kívülállónak éreztem magam.


Mostanában eleresztettem magamat, nagyon szarul nézek ki, pici sörhasam lett, és minden izom lement rólam, keskeny vállaim lettek, minden ruha hülyén áll rajtam, nem is érzem jól magam a bőrömben.


A legközelebbi terem 35km messze van, szóval maradna az ami itt van helyben, ahol szarul éreztem magam.


Alternatív lehetőségeket nem akarok számba venni edzés terén, mert kondizni szerettem, csak a közeget nem szerettem soha ami abban a teremben volt.


márc. 4. 16:37
 1/5 anonim válasza:
78%
Nem beszélgetni mész hanem edzeni.
márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Menj. Tojd le a többieket.
márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj. Fulhallgato legyen a fuledben vegig. Csak az edzesre koncentralj.

Nem a koszonesert meg puncsolasert mesz,hanem az izomepitesert. Irj listat es kovesd azt.

márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy menj és ne foglalkozz a többiekkel, vagy esetleg keress valami más sportot amihez nem kell oda járnod.
márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki lesz attol izmos,h beszelget/szeretik a teremben/koszonnek neki?
márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!