Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kényelmes munkabakancs napi...

Kényelmes munkabakancs napi szinten 8+ óra álláshoz és kb. 15km sétáláshoz, amiben nem fáj az ember talpa, bokája, térde a nap végére?

Figyelt kérdés

Sziasztok, keresek beltéri munkához munkacipő. Mint írtam napi szinten 8+ óra álláshoz és kb. 15km megtett sétához. Munkahelyi elvárások, hogy keményített orrú legyen (nem kell átszúrás elleni védelem vagy kimondottan csúszásmentes, mindössze, hogy keményített orrú munkacipő legyen).

A mostanit 3 hónapja használom és azóta már fáj a talpam, bokám és térdem, úgy, hogy eddig ezekkel semmi bajom nem volt, de mivel a régi cipőm már tönkre ment és nem lehet már kapni ezért keresek egy az alábbiaknak megfelelő munkacipőt.



Válaszotokat előre is Köszönöm.



márc. 12. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Munkavédelmi bolt + talpbetét.
márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy Albatros Clifton bakancsom van, amit mindenhová használok. Sosem fájt még benne se a lábam, se a térdem. Fontos a jó talpbetét, de én a gyárival elégedett vagyok. Esetleg még a Giasco bakikat nézném a helyedben.
márc. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 az agy válasza:
Dike márka nekem jól bevállik évek óta.
márc. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont Dike -t akartam írni én is.

Sajnos egyre kevesebb van belőle de első perctől kényelmes és tartós.

márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, már most sok segítséget kaptam, egy kis pontosítást szeretnék még kérni.

Az Albatros Clifton-nál illetve Dike-nálmelyik modellről van pontosan szó, mert model és model között is lehet különbség csak azért szeretném pontosítani.


Albatros Clifton Low S3 SRC


[link]


illetve



Dike Advance Black S3 SRC


[link]


Vagy esetleg a Giasco-nál?

márc. 13. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekem a Mid van.
márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Katonai, munkavédelmi vagy túrabakancs.
márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Md MunkaruhaDivat-nàl olcsóbb a dike és a lapos talpút részesítem előnyben.

Vagy esetleg még Agrokertész áruház Kecskeméten.

márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agroker .... bocsánat
márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!